šeštadienis, liepos 11 d.
Blogiausios Peterborough’o parduotuvės: lietuviški akcentai (nuotraukos)
tiesa.com

Tarp blogiausiai įvertintų Peterborough’o maisto prekių parduotuvių atsidūrė ir viena, kuri prekiauja lietuviškais produktais.

Pirmadienį paviešinti naujausi Maisto standartų agentūros vertinimų rezultatai – ši organizacija tikrina ne tik produktų laikymo bei higienines sąlygas, bet ir parduotuvių patalpų būklę. Pagal visa tai skiriamas įvertinimas nuo 0 iki 5 žvaigždučių.

Žemiausias įvertinimas – nulis – reiškia, kad su maisto produktais susiję pokyčiai yra būtini tučtuojau, viena žvaigždutė primena, kad maistas laikomas tinkamai, tačiau būtina ką nors pagerinti.

Atlikus per 1,3 tūkst. verslo kompanijų patikrinimą Peterborough’e dauguma jų gavo 3 žvaigždučių ir aukštesnį įvertinimą, o 13 parduotuvių atsidūrė „juodajame sąraše“ – žemiausioje kategorijoje.

Šią me sąraše yra ir parduotuvė, prekiaujanti lietuviškais maisto produktais: 1 žvaigždutę gavo Mayor’s Walk gatvėje esanti „Europe Plus“.

Agentūra primena, kad kiekvienos parduotuvės higienos būklę galima pasitikrinti internete, vertinimą atspindi ir ant parduotuvių durų užklijuoti lipdukai.

Dėl itin gausios lietuvių bendruomenės šiame Rytų Anglijos mieste yra kur kas daugiau lietuvišku maistu prekiaujančių parduotuvių.

[9261]

2018 02 19 10:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt