pirmadienis, sausio 17 d.
Bolivudo megažvaigždę S. Khaną įkirtus gyvatei teko gydyti ligoninėje
BNS
Scanpix
Salmanas Khanas

Bolivudo blogiukas Salmanas Khanas žurnalistams papasakojo, kaip išgyveno tikro gyvenimo veiksmo dramą įkirtus gyvatei ir kaip šešias valandas turėjo praleisti ligoninėje.

S. Khanas, kuris Indijoje yra kultinė figūra, sakė, kad gyvatė jam įkirto du kartus, kai jis ją bandė išnešti iš savo užmiesčio namų netoli Mumbajaus. Incidentas įvyko prieš aktoriaus gimtadienį – pirmadienį jam suėjo 56-eri.

Pasak S. Khano, jis naudodamasis lazda „labai meiliai pakėlė gyvatę ir išnešė ją lauk, o gyvatė apsivijo aplink lazdą ir pradėjo šliaužti aukštyn“.

Kai gyvatė jam įkirto, vietos kaimo žmonės pradėjo šaukti „ligoninė, ligoninė, ligoninė“.

„[Jie] sakė, kad mane reiktų skubiai vežti į ligoninę. Buvo didelis sąmyšis, gyvatė buvo šiek tiek nuodinga, ji dar kartą man įkirto“, – pasakojo aktorius.

Ligoninėje jam buvo suleista priešnuodžių, jis buvo paliktas stebėti, bet po šešių valandų išvyko namo.

Jam įkirtusi gyvatė taip pat liko gyva ir, pasak S. Khano, buvo saugiai sugrąžinta į mišką.

S. Khanas yra viena didžiausių Bolivudo žvaigždžių, nors buvo įsivėlęs į virtinę kontroversijų.

Jis buvo pripažintas kaltu dėl žmogaus nužudymo per 2002 metų avariją, kai Mumbajuje suvažinėjo ant šaligatvio miegojusį benamį ir pabėgo iš įvykio vietos.

Tačiau jam paskirtą penkerių metų įkalinimo bausmę netrukus panaikino aukštesnės instancijos teismas.

2018 metais S. Khanas buvo nuteistas dėl dviejų retų antilopių sumedžiojimo prieš du dešimtmečius, bet pats neigia nušovęs tuos gyvūnus.

Indijoje nuo 2000-ųjų iki 2019-ųjų per metus nuo gyvačių įkirtimo mirdavo vidutiniškai po 58 tūkst. žmonių – po 160 kasdien, rodo pernai paskelbti tyrimo duomenys.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 12 28 16:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt