antradienis, birželio 15 d.
Bolivudo superžvaigždei A. Bachchanui ir jo sūnui diagnozuota COVID-19
Alfa.lt

Bolivudo superžvaigždei Amitabhui Bachchanui ir jo sūnui testais nustatytas naujasis koronavirusas, jie su vidutinio sunkumo simptomais paguldyti į ligoninę Mumbajuje, sakoma sekmadienį paskelbtame privačios Nanavati ligoninės pareiškime.

Jame nurodoma, kad 77 metų A. Bachchano būklė stabili, jis izoliuotas. Šeštadienį pats aktorius tviteryje parašė, kad jam testais nustatytas koronavirusas, ir paprašė žmonių, bendravusių su juo per pastarąsias 10 dienų, pasitikrinti. 

Jo 44 metų sūnus Abhishekas Bachchanas šeštadienį vakare tviteryje pranešė, kad buvo paguldytas į ligoninę jam diagnozavus COVID-19.

„Mes abu su vidutinio sunkumo simptomais paguldyti į ligoninę. Visų prašau... nepanikuoti“, – pridūrė jis.

Vyresnysis Bachchanas per pastaruosius penkis dešimtmečius yra suvaidinęs daugiau kaip 200 Indijos filmų. Jis taip pat yra buvęs politikas ir televizijos laidų vedėjas.

Bachchanai dažnai pavadinami pirmąja Bolivudo šeima. Vyresniojo Bachchano žmona Jaya taip pat yra aktorė, vienu metu buvo parlamento narė. Jų sūnus ir marti, 1994 metų „Mis Pasaulis“ Aishwarya Rai Bachchan, taip pat yra Bolivudo superžvaigždės.

2020 07 12 14:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt