ketvirtadienis, liepos 2 d.
Borisas Johnsonas neigia po stalu graibęs žurnalistės šlaunį
tiesa.com
facebook nuotrauka

Downingo gatvės atstovai neigia, kad ministras pirmininkas Borisas Johnsonas vakarienės metu čiuptelėjo šalia sėdėjusiai žurnalistei už šlaunies.  

Charlotte Edwardes teigia, kad 1999 metais Borisas Johnsonas, tuo metu dirbęs savaitgalinio žurnalo „Spectator” redaktoriumi, vakarienės metu po stalu nepadoriai grybštelėjo jos koją.  

Po vakarienės, jos teigimu, kartu buvusiai draugei ji papasakojo apie B. Johnsono elgesį. Pasak žurnalistės, taip pat šalia dabartinio ministro pirmininko sėdėjusi jos draugė jai pasakė: „o Dieve - jis tą patį ir man padarė.”  

Pirmame savo spausdintame tekste laikraštyje „The Sunday Times” ji rašo: „aš pasodinta Borisui Johnsonui iš dešinės. Jam iš kairės sėdi man pažįstama jauna moteris. Mūsų vyno taurės vis pildomos ir vis ištuštinamos.  

Po stalu pajaučiu Boriso Johnsono ranką ant savo šlaunies, jis ją suspaudžia. Jo ranka - aukštai man ant kojos, o tarp jo pirštų - pakankamai mano mėsos, kad staiga pašokčiau ant kėdės.”  

Šiandien Downingo gatvės 10 numerio atstovas, bandydamas sumenkinti situaciją, teigė, kad šis pasakojimas - netiesa.   Charlotte Edwardes atsiliepė sakydama: „jei ministras pirmininkas šio incidento neprisimena, aš akivaizdžiai galiu pasigirti geresne atmintimi”.  

Matt Hancock, JK sekretorius sveikatos apsaugai, pirma teigė, kad Charlottės Edwardes pasakojimas orientuotas į B. Johnsono gyvenimą, tačiau vėliau taip pat pareiškė žinąs, kad šia žurnaliste pasitikėti galima.

2019 09 30 11:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt