penktadienis, gegužės 29 d.
Brangenybę 2 metų dukrai padovanojusi K. Jenner buvo apkaltinta švaistymu: geriau paaukotų labdarai
tiesa.com
instagram

Nors Kalėdos – jau praeityje, pramogų pasaulyje vis dar aidi nuostabos dėl garsenybių dovanų savo atžaloms. Visai neseniai realybės šou žvaigždė Kim Kardashian pasigyrė šešiametei dukrai nupirkusi originalų Michaelo Jacksono švarką, tačiau panašu, kad jaunėlė jos sesuo Kylie Jenner gerokai ją „praspjovė“.

Socialiniuose tinkluose K. Jenner pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matomas ant garsenybės 22 mėnesių dukros Stormi rankos sužibęs deimantinis žiedas.

Nors iš pradžių buvo tikėtasi, kad K. Jenner žiedą dukrai padovanojo atsiminimui, vėliau pradėta stebėtis, kad didžiuliais deimantais puoštas papuošalas buvo pritaikytas vaiko rankai. „Stormi švenčia Kalėdas“, – vaizdo įrašą trumpai komentavo Kylie.

K. Jenner dovana netruko socialiniuose tinkluose pakurstyti ginčų. Vieni internautai piktinosi, kad milijonierė tiesiog švaisto pinigus, kuriuos galėtų skirti labdarai, o kiti tikino, kad Kylie savo uždirbtus pinigus gali leisti, kaip tik panorėjusi.

„Stormi tikriausiai daugiau dėmesio skyrė dėžutei, į kurią buvo įpakuota dovana, nei tam žiedui“, – juokavo vienas komentatorius.

Tiesa, moteris nuo pat Kalėdų ryto savo dukrelei stengėsi sukurti tikrą pasaką. Socialiniuose tinkluose buvo paviešintas vaizdo įrašas, kaip pas garsenybių atžalą atvyksta vaikų itin mėgstamas personažas – trolis. Rodos, ši dovana Stormi tikrai nudžiugino.

2020 01 01 01:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt