trečiadienis, rugsėjo 23 d.
„Brexit“: JK sieks bemuičio rėžimo automobilių pramonei
tiesa.com

Verslo Sekretorius Greg Clark atskleidė, jog jis kompanijai „Nissan“ parašė keturis laiškus, kuriuose stengėsi užtikrinti kompaniją dėl to, jog derybose su ES Jungtinė Karalystė užtikrins bemuitį rėžimą mašinų pramonei.

 Tokiu poelgiu Verslo Sekretorius G. Clarkas stengėsi įtikinti automobilių pramonės gigantę „Nissan“ du naujausius automobilių modelius kurti ir gaminti Sunderlande.

Japonų kompanija „Nissan“ buvo prabilusi apie pasitraukimą iš JK, tačiau po to, kai vyriausybė pažadėjo išskirtines lengvatas, kompanija pakeitė savo sprendimą.

Praėjus trims dienoms po tokio pranešimo, dalyvaudamas BBC laidoje „Andrew Marr Show“ G. Clarkas atskleidė, jog vyriausybė užtikrino kompaniją „Nissan“ , jog derybose su ES sugebės susitarti dėl bemuičio režimo visai automobilių pramonei, ir jie galės išlikyti konkurencingumą.

Tokios žinios reiškia, jog JK vyriausybė derybose su Europos Sąjunga sieks susitarti dėl bemuitės prekybos, riboti imigraciją ir nebesivadovauti Europos AukščiausiojoTeismo nutarimais. Briuselio pareigūnai jau ne kartą minėjo, jog tokie tikslai negali būti įgyvendinti.

Lengvatos verslui – mokesčių mokėtojų sąskaita?

2016 10 30 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt