trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
„Brexit“: Microsoft kels kainas
tiesa.com

Programinės ir techninės įrangos gamintojas „Microsoft“ paskelbė, kad kels Jungtinėje Karalystėje parduodamų produktų ir paslaugų kainas. Tokio sprendimo priežastis – itin nukritęs svaro kursas.

 Kompanija paskelbė, jog kainos kils nuo 2017 sausio mėnesio pirmos dienos. 13 proc. didės kainos kompanijų naudojamai programinei įrangai, ir net 22 proc. pakils debesų kompiuterijos paslaugų (cloud services) kainos.

Kainos nebus didinamos privatiems klientams ir galios tik naujai įsigytiems produktams.

„Microsoft“ yra viena didžiausių programinės ir techninės įrangos tiekėjų Jungtinėje Karalystėje. Populiariausi kompanijos gaminiai yra „Microsoft Office“ programos „Word“, „Powerpoint“, „Excel“. O kompanijos debesų kompiuterijos paslaugą „Azure“ naudoja Jungtinės Karalystės gynybos ministerija. Neoficialiais duomenimis, šiuo metu vyriausybė „Microsoft“ produktams kasmet išleidžia apie 100 milijonų svarų.

Po Jungtinės Karalystės sprendimo pasitraukti iš Europos Sąjungos itin smarkiai nukrito svaro vertė, todėl daugelis kompanijų patyrė didelius nuostolius ir nusprendė pakelti savo produktų kainas.

Vienam didžiausių JK prekybos centrų „Tesco“ atsisakius pakelti produktų kainas, Nyderlanduose įsikūręs tiekėjas „Univeler“ nustojo tiekti produktus, dauguma tarptautinių bendrovių praneša apie didelius nustolius, kuriuos patyrė svarui praradus vertę.

 Dėl „Brexit“ trūksta maisto produktų

2016 10 24 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt