penktadienis, rugpjūčio 7 d.
„Bridžitos Džouns“ autorė: „Bjaurios moterys – populiaresnės“
tiesa.com

Garsiausią pasaulio vienišę, Bridžitą Džouns, sukūrusi rašytoja Helena Fielding atskleidė, kad baisios moterys sulaukia kur kas daugiau vyrų dėmesio ir dažniau eina į pasimatymus.

 Rašytoja atliko tyrimą virtualiuose pažinčių portaluose ir išsiaiškino, kad moteris, norinti sulaukti vyro dėmesio turi būti bjauri, o ne miela.

H. Fielding pažinčių svetainėse sukūrė netikras anketas, kurių dalis buvo – geras ir mielas, o kita dalis – bjaurias ir pasipūtusias moteris pristatančios nuotraukos bei aprašai. Rašytoja palygino dvi pagrindines anketas, - rašė telegraph.co.uk.

Vienoje anketoje prisistatė seksuali mergina „Super seksuali kalė“, kurios šūkis buvo – „Tau labai pasisektų, jei nueitum su manimi į pasimatymą“. Iš kitos anketos nuotraukos šypsojosi jaukiu megztuku apsivilkusi mergina, kuri pristatė save kaip mėgstančią gaminti ir skaityti.

„Spėkite, kas sulaukė daugiau kvietimų susitikti? Su vienu iš vyru susitikau ir paaiškinau jam, kad atlieku tyrimą. Jis buvo nustebęs,, bet reagavo labai draugiškai“, - sakė H. Fielding.

Autorė prisipažino neplanuojanti rašyti dar vienos knygos apie Bridžitą vien todėl, „kad taip reikia“.

2013 11 06 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt