pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Britai skolinasi pinigų iš vaikų taupyklių
tiesa.com

Moneysupermarket.com atlikto tyrimo rezultatai atskleidė, kad net 30 proc. tėvų, auginančių nepilnamečius vaikus, bent kartą yra skolinęsi iš savo vaikų kiaulių taupyklių, pranešė Telegraph.co.uk.

Vienas iš aštuonių tėvų skolinasi iš savo vaikų bent kartą per savaitę. Vidutiniškai skola siekia £50,26. 16 proc. apklaustųjų patvirtino besiskolinantys mažiausiai £100 per savaitę. Penktadalis tėvų pripažino, kad skolinasi iš vaikų todėl, kad šie nepastebi sumažėjusių savo santaupų. Dar vienas penktadienis prisipažino negražinę pinigų, kuriuos pasiskolino iš vaikų.

58 proc. apklaustųjų teigė planuojantys atiduoti visus iš vaikų pasiskolintus pinigus ir kaskart pasižymintys tikslią sumą, kurią pasiėmė. Aštuoni iš dešimties apklaustųjų teigė visad grąžinantys vaikui jo santaupas, o 19 proc. tvirtino, kad pridedantys vaikui šiek tiek papildomų pinigų palūkanų.

Daugiau nei ketvirtadalis tėvų prisipažino prašantys vaikų santaupų, nes pritrūksta pinigų apmokėti sąskaitas, 17 proc. pinigus naudoja degalams, o 16 proc. – maisto prekėms. Apklausoje dalyvavę tėvai prisipažino, jog jie verčiau skolinasi iš savo vaikų, negu iš banko. 15 proc. apklaustųjų teigimu, iš vaikų paprasčiau ir greičiau pasiskolinti, 11 proc. prisipažino vengiantys palūkanų, kurių už paskolą reikalauja bankai.

Moneysupermarket.com atstovas Kevinas Mountfordas teigė: „Atėjo laikai, kai krizę išgyvenantys tėvai nebeturi ko griebtis ir atsigręžia į savo vaikų kiaules taupykles. Visiems pasitaiko akimirkų, kai pritrūksta smulkių pinigų pienui ar į namus užsakytam maistui, tačiau liūdna žiūrėti, kai tiek daug suaugusiųjų naudojasi savo vaikų pinigais, nes nebeturi iš ko rinktis“.

2012 09 25 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt