penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Britanijos princą Andrew lytiniu išnaudojimu kaltinanti moteris: tiesa vis tiek paaiškės
tiesa.com
Instagram

Susikompromitavęs Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II sūnus princas Andrew, panašu, dar ilgai negalės atsikratyti skandalisto etiketės. Lytiniu santykiavimu su paaugle apkaltintas karališkos šeimos narys neigia jam pareikštus įtarimus, tačiau apie seksualinę prievartą prakalbusi auka Virginia Giuffre tikina, kad tiesa anksčiau ar vėliau išaiškės.

Prieš savaitę karalienės Elžbietos II antrasis sūnus tikino, jog pastaruoju metu patiria didelį spaudimą nuo lapkričio viduryje BBC parodyto interviu, per kurį jis teisino savo ryšius su prekyba nepilnametėmis kaltintu amerikiečiu finansininku J. Epsteinu.

Duodamas šį interviu, Andrew paneigė turėjęs lytinių santykių su tuomet dar tik 17-mete buvusia V. Giuffre, dabar tvirtinančia, kad mylėtis su Jorko kunigaikščiu ją vertė J. Epsteinas.

Visgi princo pasiteisinimus išgirdusi moteris negalėjo tylėti.

„Jis žino, kas nutiko, aš žinau, kas nutiko, ir tik vienas iš mūsų sako tiesą“, – BBC sakė V. Giuffre.

V. Giuffre tvirtina, kad ji buvo priversta tris kartus lytiškai santykiauti su princu nuo 1999 iki 2002 metų Londone, Niujorke ir privačioje Karibų jūros saloje, kuri priklausė J. Epšteinui. Pirmą kartą su princu Virginia susitiko, kai jai tebuvo 17 metų.

„Tai buvo baisiausia diena mano gyvenime“, – sakė ji. Aštrėjant visuomenės reakcijai į pastarųjų dienų skandalus princas Andrew paskelbė atšaukiantis dalyvavimą viešuose renginiuose, tikindamas, kad patiria per daug spaudimo. 59 metų Andrew elektroniniu paštu išplatintame pranešime rašė pripažįstąs, kad jo ryšiai su J. Epsteinu tapo „dideliu trikdžiu“ karališkajai šeimai, taip pat su ja susijusioms labdaros grupėms ir organizacijoms.

„Dėl to atsiklausiau Jos Didenybės, ar galėčiau prognozuojamoje ateityje atsitraukti nuo savo viešų pareigų, ir ji suteikė leidimą“, – pridūrė princas.

„Toliau nedviprasmiškai gailiuosi savo neapgalvotų ryšių su J. Epsteinu, – pažymėjo jis. – Jo savižudybė paliko daug neatsakytų klausimų, ypač jo aukoms, ir giliai užjaučiu kiekvieną paveiktą ir norintį kokios nors paguodos.“

„Galiu tik viltis, jog ilgainiui jie galės atkurti savo gyvenimą. Žinoma, esu pasiryžęs prireikus suteikti pagalbą bet kuriai atitinkamai teisėsaugos agentūrai, vykdančiai savo tyrimus“, – rašė princas Andrew.

Visgi karališkos šeimos atstovas darkart patikino, jog su V. Giuffre niekada nebuvo susitikęs. „Aš neprisimenu, kad kada nors būčiau ją matęs“, – teigė princas.

2019 12 01 07:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt