penktadienis, birželio 5 d.
Britanijos zoologijos sode tigras sudraskė prižiūrėtoją
tiesa.com

Pakutinio ilgojo savaitgalio metu viename Britanijos zoologijos sode įvyko siaubinga nelaimė. Tigrui užpuolus sodo prižiūrėtoją, moteris neišgyveno.

Nelaimė atsitiko pirmadienį, apie 11:15 val. Hamerton Zoo parke netoli Huntingdono, Cambridgeshire grafystėje.

Antradienį ryte patvirtinta, kad žuvo zoologijos sodo darbuotoja Rosa King.

Policija patvirtino, kad tigras įėjo į aptvarą, kai tuo metu jame dirbo prižiūrėtoja. Deja, moteris incidento neišgyveno.

Zoologijos sodo vadovai viešame pranešime teigė, kad incidento metu plėšrūs gyvūnai nebuvo pabėgę iš savo aptvarų, o lankytojams nebuvo kilęs pavojus. Tą mano ir policijos pareigūnai, kurie incidentą pavadino „siaubinga nelaime”.

Nuo antradienio, gegužės 30 d. parkas bus uždarytas. Kol kas neaišku, kada parkas ir vėl atsidarys lankytojams.

„Šiuo sudėtingu metu savo mintis ir užuojautą siunčiame kolegoms, draugams ir šeimoms, kurie pažinojo žuvusią darbuotoją”, - sakoma parko pranešime.

Parko atstovai taip pat patvirtino, kad bus vykdomas tolimesnis tyrimas dėl incidento aplinkybių.

Parke gausu tokių plėšrių ir retų gyvūnų, kaip Malaizijos tigrai, Bengališki tigrai, gepardai, vilkai, o taip pat kengūrų, naminių gyvūnų, daugybė paukščių ir roplių.

Liudininkų teigimu, vos atsidarius parkui, moteris darbuotoja pradėjo šaukti ir lankytojų prašyti kuo greičiau palikti parko teritoriją. Kitas liudininkas pasakojo, kad zoologijos sodo darbuotojai elgėsi labai profesionaliai ir lankytojus palydėjo link artimiausių išėjimų.

Incidento metu lankytojai nenukentėjo.

2017 05 30 09:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt