sekmadienis, birželio 7 d.
Britas iš laidojimo biuro pavogė uošvės kūną
tiesa.com

Kento grafystėje tiriamas neįprastas įvykis – įsilaužimas į laidojimo saloną ir mirusio asmens kūno paėmimas.

Visa tai įvyko už 30 mylių į Rytus nuo Londono esančiame Rochesterio mieste. Vietos centrinėje gatvėje esančiame laidojimo paslaugų biure „Butterfly Funeral Service“ buvo laikoma mirusi moteris, o laidotuvių dieną artimieji rado užrakintas salono duris ir negalėjo patekti vidun.

Su savininkais susisiekti nepavyko.

Tuomet velionės žentas išsinuomojo mikroautobusą, atvažiavo prie biuro patalpų ir, išlaužęs tarnybinio įėjimo duris, pateko vidun bei paėmė kūną, tuomet grįžo surinkti drabužių, su kuriais moteris turėjo būti laidojama ir išvažiavo.

Visa tai miesto centrinėje gatvėje praėjusiais metais vyko dienos metu, aplinkui įsikūrę verslininkai užėmė žiūrovų pozicijas ir nutarė nesikišti.

„Neturėjau kito pasirinkimo – su biuro savininkais susisiekti nepavyko, jų nerado net policija, o aš nenorėjau tokiu sunkiu momentu nuvilti savo žmonos“, – sakė kūną savavališkai paėmęs vyras.

Vėliau paaiškėjo, kad laidojimo paslaugas teikiančio verslo savininkė Karen Calder turi finansinių sunkumų, dėl kurio sutriko biuro veikla.

„Turėjau sveikatos problemų, nuoširdžiai atsiprašau, kad buvau nepasiekiama ir sukėliau klientams nepatogumų“, – atsiprašė K. Calder.

Šiuo metu laidojimo paslaugų biurui iškelta bankroto byla, jis nustojo veikti ne tik neapmokėjęs sąskaitų partneriams, bet ir palikęs gedintiems artimiesiems daug neatsakytų klausimų.

Administratoriams patikrinus biuro patalpas, jose rasta 16 urnų su mirusių žmonių palaikais.

Kol kas neaišku, kaip teisiškai bus įvertinti kūną iš biuro savavališkai paėmusio vyro veiksmai.

2018 08 31 10:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt