penktadienis, rugsėjo 25 d.
Britė pagimdė 20-ąjį vaiką
tiesa.com

Gausiausioje ir žinomiausioje Britanijos šeimoje – džiugios nuotaikos. Net 19-olika vaikų auginantys Radfordai paskelbė, jog į pasaulį pasibeldė jų 20-oji atžala – sūnus Arčis.

Naujiena socialiniame tinkle su savo sekėjais pasidalinusi pora nurodė, jog berniukas gimė anksčiau laiko, tačiau sveikas, be patologijų ar sutrikimų. Gydytojai gimdyvę sutiko kaip seną pažįstamą.

Visgi po gimdymo 42-ejų Sue Radford pareiškė, kad tai yra jau paskutinysis jų vaikas. Pasak Sue, ji labai džiaugiasi, kad turi daug vaikų, bet jau laikas sustoti ir pailsėti.

Iš tiesų, Radfordai daugiavaike šeima tapti neplanavo. Atvirkščiai, vos sukūrę šeimą norėjo turėti tris vaikus.

Tačiau nepaisant to, kad jau augino 19 vaikų, šeima jau po mažiausiosios atžalos, dukros Phoebe gimimo laidė užuominas apie tai, kad būtų nieko prieš, jei jų gausią šeimą papildytų ir 20-as mažylis.

Vyriausiasias Sue ir Noelio Radfordų vaikas šiuo metu yra 28-erių metų. Pirmagimį sūnų Chris'ą moteris pagimdė dar būdama nepilnametė, jai buvo vos 14 metų. Vėliau gimė Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luckas, Milli, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tilly, Oscar, Casper, Hallie ir Phoebe.

Iš viso Sju ir jos vyras Noelis augina 10 sūnų ir 9 dukteris. Mažylis Arčis tapo 11-u sūnumi ir 20 vaiku šeimoje.

Viena iš Radfordo dukterų taip pat jau susilaukė trijų vaikų, tad Sue ir Noelis yra ne tik tėvai, bet ir seneliai.

Pora yra pasakojusi, kad išlaidos vaikams šioje šeimoje siekia daugiau kaip 35 000 eurų per metus. Vien maistui per savaitę jie išleidžia daugiau kaip 300 eurų, o kur dar rūbai, daiktai ir kiti reikmenys.

Šeima važinėja autobusiuku, o tam, kad pavalgytų šventinius pietus, jie kepa tris kalakutus, skuta 4 kilogramus bulvių ir kalną daržovių, o vien pasistiprinti per pusryčius šeimynai prireikia trijų dėžučių sausų pusryčių ir net 18 pakelių pieno.

Specialių pašalpų šeima negauna, valstybė jiems moka išmokas tik už vaikus, kurias šeimos įprastai gauna Didžiojoje Britanijoje.

Pora ir 19 jų atžalų dabar gyvena erdviame, 10-ies miegamųjų Viktorijos laikų name, buvusiuose vaikų globos namuose, kuriuos įsigijo prieš 11 metų.

Šeimos galva, tėtis Noelis į darbą išvyksta dar auštant, kur kartu su vyresniaisiais vaikais darbuojasi sėkmingai veikiančioje nuosavoje kepyklėlėje. Jaunesnieji iškeliauja į mokyklą, o mama Sue lieka namuose su pačiais mažiausiais ir rūpinasi buitimi. Pavyzdžiui, per dieną Sue skalbia ir lygina vidutiniškai 10 kartų per dieną, kad šeima kasdien nepristigtų švarių drabužių.

2017 10 26 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt