ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Britės ašaros: vyras paliko mane dėl 160kg sveriančios lietuvės
tiesa.com

Britė Victoria Clarke kreipėsi į spaudą dalinamasi savo širdgėla apie tai, kaip jos vyras Chrisas Clarke paliko ją dėl beveik 160 kg sveriančios lietuvės, rašoma naujienų portale mirror.co.uk.

Septynių vaikų motina apsidžiaugė, kai 50-metis taxi vairuotoju dirbantis vyras apdovanojo ją dėmesiu ir nesibaigiančiais komplimentais dėl jos seksualios smėlio taurės figūros, kurią britė itin puoselėjo. Netrukus C. Clarke ją vedė Portsmouth mieste, iš kur jie abu kilę.

Deja, idilė nesitęsė ilgai – vos po septynių mėnesių vyras buvo sučiuptas esantis neištikimas su, kaip rašoma įvairiuose skirtinguose šaltiniuose, tris kartus daugiau nei jo žmona sveriančia lietuve Jurgita Malinauskaite (spaudoje rašoma – Jurgita Malinauskiate).

„Chrisas yra monstras. Aš taip sunkiai dirbau, kad po septynių vaikų išlaikyčiau puikią figūrą, o jis mane išdavė. Aš myliu jį be galo, aš galėjau dėl jo viską padaryti. Jis sugadino mano gyvenimą,“ – nuogąstavo 38-erių britė.

Sutuoktiniai būdami kartu, turėjo finansinių problemų, tačiau V. Clarke iš visų jėgų stengėsi paskutinius pinigus atiduoti vyrui, kurie, jos manymu, buvo išleisti su J. Malinauskaite. Kiek vėliau britė pastebėjo pakitusį pastarojo elgesį ir patikrino jo telefoną, kuriame rado lietuvės žinutes.

Per Kalėdas šeima susitaikė, tačiau netrukus ir vėl apsipyko, to pasekoje C. Clarke išėjo iš namų. Po kelių dienų tylos, britė kreipėsi į policiją dėl vyro paieškos. Jis buvo rastas J. Malinauskaitės namuose.

Ir nors sutuoktiniai nuo to laiko ne kartą skyrėsi ir taikėsi, o vyrukas tikino, kad lietuvė jam reikalinga tik tam, kad gamintų maistą ir plautų rūbus, šeima visgi iširo.

2016 01 03 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt