trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Britų aktyvistai nerimsta - į orą kilo kūdikis Trumpas
tiesa.com

Britų aktyvistai, protestuojantys prieš JAV prezidento Donaldo Trumpo vizitą Didžiojoje Britanijoje, Londone pripūtė didžiulį balioną, Amerikos lyderį vaizduojantį kaip verkiantį kūdikį su sauskelnėmis ir išmaniuoju telefonu rankoje.

Britų žiniasklaida pranešė, kad „Kūdikis Trumpas“ pakilo į orą aikštėje netoli Vestminsterio rūmų, kur posėdžiauja Britanijos parlamentas. Aktyvistai laiko į 15 m aukštį pakilusį balioną už virvių.

[10138]

Anksčiau buvo pranešta, kad judėjimo „Stop Trump“ aktyvistai suderino savo akciją su Londono meru Sadiqu Khanu.

Prieš tai aktyvistams pavyko surinkti 10 tūkst. parašų po peticija, kuria Londono valdžia buvo raginama leisti surengti šią akciją D. Trumpo vizito sostinėje dieną.

Londono merijos sprendimas pritarti tokio baliono paleidimui sukėlė daug ginčų britų visuomenėje ir sulaukė D. Trumpo šalininkų kritikos JAV ir Britanijoje.

S. Khanas savo ruožtu anksčiau penktadienį interviu BBC radijui pareiškė, kad neketina „varžyti žodžio laisvės vien todėl, kad kas nors gali įsižeisti“.

„Kiek žinau, (penktadienį Londone) vyks ir Trumpo palaikymo demonstracija, jos aš irgi neuždraudžiau!“ – pridūrė meras.

Į Britaniją D. Trumpas atvyko ketvirtadienį ir vakare su žmona Melania dalyvavo iškilmingoje vakarienėje, kurią surengė ministrė pirmininkė Theresa May.

2018 07 14 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt