antradienis, rugsėjo 29 d.
Britų politikai skatina rasistinę neapykantą
tiesa.com

Tarptautiniai ekspertai sunerimę, kad tokie Didžiosios Britanijos politikai, kaip Davidas Cameronas, Nigelas Farage’as ar naujoji Vyriausybė bei institucijos kalti dėl šalyje žaibiškai augančios ksenofobijos prieš užsieniečius.

Toliau besitęsiant diskusijoms dėl „Brexit”, pabėgėlių krizės bei terorizmo, politikai prisideda prie neapykantos skatinimo.

Europos Komicijos ataskaita prieš rasizmą bei netoleranciją atskleidė, kad ekspertai Jungtinėje Karalystėje (JK) pastebėjo „susirūpinimą keliančią situaciją” net keliose srityse. Atkreiptas dėmesys į nepykantą kurstančias politikų kalbas bei paskutiniu metu ypač padažnėjusius žiaurius rasistinius ir religinius išpuolius.

Politikos statistika atskleidė, kad po referendumo augant įtampai tarp ES ir JK, žyiai padaugėjo islamofobijos, antisemitinių ir ksenofobinių išpuolių prieš Britanijoje gyvenančius imigrantus, - skelbė Independent.co.uk.

„Tai nėra tiesiog sutapimas, kad rasistinis smurtas JK pradėjo augti tuo pačiu metu, kai spaudoje, internete ir net tarp šalies politikų pasigirdo neapykantos kupinos viešos kalbos”, - sakė ataskaitos vadovas Christianas Ahlundas.

2016 10 05 10:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt