ketvirtadienis, gruodžio 3 d.
Britų šeimos prakeiksmas: giltinė tiesiog šienauja
tiesa.com

Prieš porą savaičių Jungtinę Karalystę sukrėtė žinia apie dviejų kūdikių mirtį iš trynukų grupelės, o vaikų motinai nespėjus atsigauti po patirto šoko likimas jai smogė dar vieną skaudų smūgį.

Rugsėjo 23-iosios ryte Velse esančiame name pastebėta, kad nekvėpuoja du vos 5 mėnesių mažyliai iš trynukų grupelės, kūdikius skubiai nugabenus į ligoninę ten jų gyvybės medikams išsaugoti nepavyko.

Staigios berniukų mirties priežastys nepaaiškėjo iki šiol. Anksčiau skelbta versija – apsinuodijimas smalkėmis – buvo atmesta, tyrimas tęsiasi iki šiol, jo pareigūnai nekomentuoja. Neatmetama, kad jie mirė nuo staigios kūdikių mirties sindromo.

Šis įvykis sukrėtė visuomenę, o kaip vaikų mirtis paveikė motiną, galima tik įsivaizduoti – artimiausi jos aplinkos žmonės prakalbo, kad 29 metų Sarah Owen yra reikalinga nuolatinė pagalba. Vienas iš ja besirūpinančių žmonių – 31 metų brolis Steve’as ne tik guodė moterį sunkiu momentu, bet ir ėmėsi organizuoti mažųjų savo sūnėnų laidotuves.

Tačiau rūpestingasis dėdė jų nesulaukė – trečiadienį, po patirto širdies smūgio mirė ir Steve’as. Vyras kitą dieną būtų sulaukęs 32 metų.

Kaimynai sakė, kad vyras pastarosiomis dienomis ėmė skųstis krūtinės skausmais, tačiau į gydytojus nesikreipė, esą reikėjo pasirūpinti sielvartaujančia seserimi.

Šeimos draugas pranešė, kad Sarah po brolio mirties jau nebeturėjusi jėgų verkti – tiesiog sustingusi ir vis kartojusi, jog negali patikėti, kad tokios skaudžios nelaimės gali įvykti per tokį trumpą laiką.

Po S. Owen’o mirties našlaičiais liko 5 vaikai.

Šeimos tragedija: mirė du iš trynukų

2017 10 06 14:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt