penktadienis, balandžio 3 d.
Būdama 99-erių mirė didžiausia princo Harry gerbėja D. Dunne
tiesa.com
Instagram.com
Princas Harry ir Daphne Dunne

Daphne Dunne, ko gero, buvo pati didžiausia princo Harry (34) gerbėja. Deja, moteris balandžio 4 d. mirė, praneša užsienio žiniasklaida.

Dar 2015 m. australė per susitikimą su dabartiniu Sasekso kunigaikščiu pabučiavo jam į skruostą. Nuo tada ji tapo Harry „mylimiausia australe“. Nors princą gyvai matė tik tris kartus, juos siejo ypatingas ryšys. Senoji dama praėjusią savaitę gavo sveikinimą iš princo Harry ir hercogienės Meghan (37) 99-ojo gimtadienio proga. „Brangioji Daphne, mudu su žmona siunčiame nuoširdžiausius linkėjimus 99-ojo gimtadienio proga. Tikimės, kad puikiai atšventei šeimos ir draugų apsuptyje“, – sveikinimą cituoja australų „The Today Show“.

[IN=https://www.instagram.com/p/BpA7RTZjblN/]

D. Dunne praėjusią savaitę visiems padėkojo už sveikinimus instagrame. Ji rašė: „Šiandien švenčiau savo 99-ąjį gimtadienį. Gavau labai mielą pranešimą iš princo Harry ir Meghan, kurie man praskaidrino dieną. Noriu padėkoti visiems, kurie man palinkėjo gero gimtadienio. Tai man reiškia labai daug ir tai palietė mano širdį.“

[IN=https://www.instagram.com/p/BvlzL6RA5a8/]

Pirmą kartą princo Harry žmoną Meghan australė sutiko 2018 m. spalį garsaus vizito Australijoje metu. Tada karališkoji šeima pranešė, kad laukia pagausėjimo. „Tai yra būtent tai, ko reikia princui“, – po bendra nuotrauka instagrame rašė Daphne.

Pasak moters šeimos, 99-erių D. Dunne mirė nuo plaučių uždegimo komplikacijų.

[IN=https://www.instagram.com/p/BpA64ZYjZY_/]

2019 04 04 06:00
Spausdinti