pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Būrėjų pranašystės garsioms moterims: atsakymai vertingesni už pinigus
tiesa.com

„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ apie pasitikėjimą būrėja pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.

Grupės „Pop Ladies“ įkūrėja ir lyderė N. Bunkė prisipažino, kad į būrėją kreipėsi tuomet, kai atrodė, jog gyvenimas griūva.

Tuo tarpu 66-erių verslininkė ir politikė Kristina Brazauskienė papasakojo, kodėl važiavo į Ispanijoje vykusį būrėjų ir ekstrasensų suvažiavimą iš viso pasaulio. Moteris prisipažino vykusi tam, kad galėtų pabendrauti su mirusiu sutuoktiniu prezidentu Algirdu Brazausku. „Jis pasakė taip: jei aš ateityje nenorėsiu būti viena, mes būsim dviese“, - atviravo K.Brazauskienė.

Pas būrėją lankytis teko ir kitai dainininkei, 25-erių Liepai Mondeikaitei. Mergina kelis kartus vyko pas tą pačią būrėją, kaip ir grupės kolegė N. Bunkė. Tikslumu garsėjančiai aiškiaregei Liepa paklojo šimtus litų ir išgirdo pranašystę kada sutiks būsimą savo vyrą bei kaip jis atrodys.

„Atsakymai į man rūpimus klausimus buvo brangesni nei pinigai. Būrėja pasakė, kad dabar aš labai išgyvenu, dabar labai sunku. Bet vasaros pradžioje, vasaros viduryje atsiras kitas žmogus. Ji netgi apibūdino, koks žmogus bus mano gyvenime. Kad bus labai aukštas, apie du metrus, netgi įvardino skaičių. Dviejų metrų vyriškis, kuris be galo mane mylės“, - kalbėjo L.Mondeikaitė. Atrodo, būrėja neklydo – dainininkės vestuvės vos po kelių mėnesių.

2015 05 06 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt