šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Būtiniausi M. Markle kelionių daiktai: be ko Sasekso kunigaikštienė nelipa į lėktuvą?
tiesa.com

Kai kalbama apie keliones ir pasiruošimą joms, prieš kiek daugiau nei 100 dienų Sasekso kunigaikštiene tapusi Meghan Markle yra tikra šios srities profesionalė. Dar tada, kai ji buvo aktorė ir keliaudavo darbo tikslais, karališkosios šeimos narė turėjo rutiną, kurios visuomet laikėsi. Ne išimtis ir dabar.

Moteris puiki išmano teigiamus ir neigiamus keliavimo aspektus, žino, kaip tinkamai jiems pasiruošti, kad būtų išvengta nasklandumų ir net ir nepatogiausios kelionės metu jaustųsi laiminga ir kupina energijos.

„Vienas svarbiausių dalykų – rūpinimasis savimi, – dar 2016-aisiais savo tinklaraštyje rašė ji.

Tad kaip viena stilingiausių moterų pasaulyje sugeba išlikti laiminga, sveika ir neišsiblaškiusi, kai vienu metu tenka kirsti net kelias laiko juostas, nepatogiuose lėktuvų krėsluose praleisti daugybę valandų ir pasiduoti vietinio maisto pagundoms? Apie visus M. Markle įpročius ir patarimus rašo portalas Yahoo.com.

Vietos susitvarkymas

Niekas negali sakyti, kad M. Markle nesirūpina higiena. „Nesu misofobė, tačiau atsidūrusi lėktuve dezinfekcinėmis servetėlėmis greitai nuvalau visus paviršius: nedidelį televizorių, atlenkiamą stalelį taip pat visus mygtukus, prie kurių liesiuosi“, – tęsė ji. Be to, kunigaikštienė nepamiršta su savimi pasiimti dezinfekcinio purškalo, kuriuo išpurškia visas sėdynes ir kitus minkštus audinius. Taip moteris išvengia įvairių kelionių metu užklupti galinčių susirgimų.

Pasirūpinkite savimi

Vieną neįprasčiausių patarimų karališkosios šeimos narė išgirdo iš draugės. Ji pasakojo, kad aktorius Leonardo DiCaprio jai patarė nosies ertmes ištepti natūraliu antibiotikų tepalu. Tai padės išvengti lėktuve esančių bakterijų patekimo į organizmą.

„Ausų krapštuku nosies ertmes ištepus šia natūralia medžiaga netik sukuriamas apsauginis barjeras, bet ir užtikrinama nosies drėgmė. Tai – labai svarbu, nes sutrūkinėjusi oda yra puiki terpė ligas sukeliančioms bakterijoms veistis“, – rašė kunigaikštienė.

Nešiojamas namų kvapas

Taip Meghan vadina vieną būtiniausių kelionių daiktų – šaliką. „Kai noriu nusnausti, to padaryti negaliu be šaliko. Priglaudusi jį prie veido pajuntu šilumą, primenančią namus. Jis labai padeda net tada, kai esi toli nuo šeimos ir jauti ilgesį.“

Pasirūpinkite savimi iš vidaus

M. Markle garsėja tuo, jog rūpinasi savo organizmu, atidžiai stebi, ką deda į savo kūną. Nuostabos kelti neturėtų ir tai, kad vienas svarbesnių daiktų, kuriam visada atsiras vietos lagamine, yra gerosios bakterijos.

Moteris savo kelioniniame krepšyje visuomet turės ir vandens. „Gerųjų bakterijų ir vandens derinys yra tai, ko reikia, norint įveikti laiko skirtumus ir aprūpinti save energija“, – rašė Meghan.

Tačiau su laiko skirtumais Meghan kovoja ne tik paprasčiausiu vandeniu. Harry su buvusia aktore supažindinusi kunigaikštienės draugė Misha Nonoo pabrėžė, kad laiko skirtumus įveikti padės valgymas tomis pačiomis valandomis, kada įprastai tai daro vietiniai šalies, į kurią atvykote, gyventojai. Jei valgote tuo pačiu metu, kaip ir vietiniai, prie pasiekeitusios laiko juostos iš pradžių pripras skrandis, o vėliau ir visas organizmas. To laikosi ir pati Meghan.

Būkite organizuoti

Kaip ir visi tikri kelionių ekspertai, Meghan tiki, kad organizuotumas – vienas svarbiausių aspektų, padedančių išvengti nemalonumų kelionių metu. Būtent dėl tos priežasties Meghan keliauja su kelioniniu krepšiu, turinčiu nemažai kišenių, į kurias moteris gali susikrauti visas svarbiausias priemones ir dokumentus, elektronikos prietaisus.

„Jei žinosite, kur yra visi jūsų daiktai, jūsų kelionė bus kokybiškesnė ir sklandesnė“, – užbaigė ji.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 09 10 10:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt