ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Buvę Lloyds TSB banko klientai atkirsti nuo savo pinigų
tiesa.com

Praėjus dviems savaitėms po banko TSB atsiskyrimo nuo motininio banko Lloyds, kai kurie klientai vis dar negali naudotis savo internetine bankininkyste, - pranešė telegraph.co.uk.

 Klientus, negalinčius internetu prisijungti prie savo sąskaitų ir bandančių pasiskųsti telefonu, skambučių centrų darbuotojai siunčia iš vieno patarėjo pas kitą, tačiau niekas taip ir neišsprendžia problemos. TSB bankas teisinasi, jog besiskundžiančio kliento atvejis yra vienintelis nesusipratimas, nors žiniasklaida mirga nepatenkintų žmonių skundais.

Problemos prasidėjo, kuomet buvo nuspręsta 4,5 mln. banko Lloyds TSB klientų pervesti į naują banką – TSB, be įvardinimo, kurie klientai lieka viename, o kurie – kitame banke. Verslininkai, naudojęsi internetine bankininkyste užsakyti prekes, sumokėti mokesčius bei algas darbuotojams buvo šokiruoti supratę, jog negali prisijungti prie savo sąskaitų ir atlikti būtinų operacijų internetu.

Paskambinus į TSB banką ir bandant išsiaiškinti kas atsakingas už šį nesusipratimą bei prašant pagalbos, kiekvieną kartą atsiliepia atsakiklis bei diktuoja meniu, kuriame nėra panašaus pasirinkimo į internetinę bankininkystę. Atsiliepę banko „Draugystės komandos“ nariai, kurie turėtų būti visada pasiruošę padėti, nieko negali paaiškinti ir kiekvieną kartą skambinant galiausiai sujungia su kompiuterinių technologijų specialistu, neišmanančiu apie banko interneto sistemos gedimus.

Banko vadovybė pažada netrukus sutvarkyti visas su internetine bankininkyste susijusias problemas, o klientams, kurių slaptažodžiai neveikia pataria persiregistruoti iš naujo. Tai padaryti galima paskambinus telefonu.

2013 09 25 07:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt