šeštadienis, spalio 24 d.
Buvęs K. Meschino mylimasis skyrė dainą jį išdavusiam draugui: mano akyse nedrįsk pasirodyt
tiesa.com
fotomontažas
k. meschino, og version,

Praėjus savaitei po OG Version ir Karolinos Meschino skandalo, atrodo, buvo stojusi tyla. Tačiau penktadienį reperių grupė „Flying Saucer Gang“ pristatė naują provokuojantį kūrinį, kuris greičiausiai yra Remigijaus Daškevičiaus atsakas.

Naujasis grupės kūrinys vadinasi „Šaukštai po pietų“.

Įspėjame: kūrinyje vartojami necenzūriniai žodžiai.

Po tokių dalykų iš manęs gali tikėtis tiktai pykčio ir pagiežos, 

Šliužas tu, per gerai tau būtų driežas, 

Nesislink, šitas pokalbis bus viešas, S***, prisiekiu, ant savo tėvo kapo, 

Bachūrų temoj tavęs neliks nė kvapo, 

Turėk tu vieną žvairį, bet nebeturi draugų, 

Nedrįsk daugiau savęs vadint tikru, 

Tavim, niekuo kitu labiausiai pasitikėjau iš visų, 

Nebeturi teisės į raides ant savo nicko dvi pirmas, nors turėjai iš pradžių“, – tokie žodžiai skamba dainoje.

Alfa.lt primena, kad praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose ėmė plisti gandai, kad K. Meschino savo dabar jau buvusiam mylimajam R. Daškevičiui buvo neištikima su jo geriausiu draugu Dominyku Ježeriu-OG Version.

Po šios žinios K. Meschino tapo nepasiekiama savo šimtams tūkstančių sekėjų. Gerbėjams pradėjus klausinėti apie staigias pasitraukimo iš viešumos priežastis, K. Meschino tikino norinti pailsėti nuo socialinių tinklų.

Visą dieną aidint piktoms kalboms, K. Meschino šių gandų nekomentavo, visgi penktadienio vakarą socialinių tinklų žvaigždė išdėstė savo poziciją.

Mergina pasakojo, kad nors socialiniuose tinkluose kalbama apie neištikimybę, ji naujus santykius užmezgė išsiskyrusi su R. Daškevičiumi.

„Iš savo buvusių santykių skaudžiai pasimokiau ir nusprendžiau, kad privalau dalį savo asmeninio gyvenimo pasilikti sau. Dar besipykstant su Remiu buvau nusprendusi, jog kad ir kas bebūtų toliau, savo santykius pasiliksiu sau. Aš pavargau nuo nuolatinio persekiojimo. Apie mano po skyrybų su Remiu prasidėjusius naujus santykius Remis sužinojo anksčiau, nei apie tai sužinojo visuomenė. Mes viską tarpusavyje išsiaiškinome asmeniškai ir išsiskyrėme savais keliais“, – portalui Delfi.lt tikino ji.

Apie tai, ar dėl jos santykių su D. Ježeriu nutrūko „Flying Saucer Gang“ (FSG) ir OG Version bendradarbiavimas, K. Meschino nenorėjo atvirauti: „Tai yra asmeninis FSG ir OG Version reikalas.“

2020 01 10 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt