antradienis, lapkričio 30 d.
Buvęs „Playboy“ modelis atskleidė visą tiesą apie gyvenimą rūmuose: turėjome miegoti ant pievos
Alfa.lt
Scanpix
„Playboy“ rūmai

Buvęs „Playboy“ modelis, gyvenusi prabangiuose rūmuose, atskleidė niekam nežinomų faktų apie gyvenimą kartu su Hugh Hefneriu, skelbia Dailymail.

Jenna Bentley atsikraustė į „Kiškių namus“ 2007 m. balandį ir gyveno ten lygiai metus. Modeliui dabar yra 32 metai, tuo metu ji buvo vos 18-os. Tai buvo „svajonės išsipildymas“ – dažnai vykstantys vakarėliai, žvaigždžių apsilankymai ir visi patogumai.

Ten taip pat buvo ir griežtos taisyklės, pvz., sutartis, kurią turėjo pasirašyti, ir komendanto valanda 21 val. Jeigu pavėluodavo – turėdavo miegoti ant pievos.

Jenna, kuri dabar instagrame dalijasi pikantiškomis nuotraukomis su 15 tūkst. sekėjų, turi gana šiltų prisiminimų iš gyvenimo „Playboy“ rūmuose.

„Net dabar aš jaučiu nostalgiją, nes ten buvo nuostabus laikas – neįmanoma to pakartoti. Niekada nebus tokių vakarėlių, kaip būdavo pas H. Hefnerį. Žmonės galvoja, kad pašėlusiai leisdavome laiką, tačiau jie nežino, kaip viskas buvo iš tikrųjų“, – pasakojo Jenna.

Ji apibūdino vakarėlius „pašėlusiais“, prisiminusi vieną naktį, kai matė Angeliną Jolie, Tommy Lee, Pamelą Anderson ir Dennisą Rodmaną tame pačiame renginyje.

Modelis taip pat pripažino, kad dalijo nelegalias medžiagas arba sekso žaislus.

„Aš vaikščiodavau ir dalydavau „vakarėlio gėrybes“, siūlydavau svečiams“, – teigė Jenna.

Nors Jenna gyveno rūmuose, kur H. Hefneris turėjo daug merginų, ji tvirtino, kad niekada nepermiegojo su juo.

„Aš niekada nepermiegojau su Hefu, tačiau kartą jį užklupau su kita mergina. Žinoma, aš negaliu sakyti, su kuo jis buvo“, – sakė Jenna.

2021 11 24 15:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt