pirmadienis, liepos 6 d.
Buvęs premjeras apgynė imigrantus
tiesa.com

Buvęs Jungtinės Karalystės Ministras Pirmininkas Johnas Majoras įsitikinęs, kad imigrantai turėtų būti vertinami už drąsą ir ryžtą. Politiko teigimu, reikia būti stipriam, kad galėtum palikti pažįstamą darbą ir namus dėl nepažįstamos šalies ir geresnio gyvenimo sau ir šeimai.

 Buvęs premjeras pridūrė, kad jam augant imigrantai turėjo kitokį socialinį statusą ir jų vertybės buvo kitos. Vadindamas atvykėlius konservatoriais iš prigimties, politikas prisipažino, kad toli gražu ne visi jo sutikti imigrantai atkeliavo į D. Britaniją dėl vadinamojo „pašalpų turizmo“.

Savo komentarais prieštaraudamas dabartinio šalies premjero Davido Camerono teiginiams J. Majoras paneigė būtinybę atsikratyti imigrantų. „Augau su imigrantais, jie buvo mano kaimynai, kieme žaisdavau su kitataučiais berniukais. Mačiau stiprius ir drąsius žmones, kurie keliavo per pusę pasaulio, kad pakeistų skurdžią savo ir šeimos narių kasdienybę“, - BBC radijuje kalbėjo buvęs Ministras Pirmininkas.

Praėjusį mėnesį D. Cameronas pateikė naujausią migracijos įstatymo pataisos pasiūlymą, pagal kurį nauji atvykėliai negalės iš karto gauti bedarbio ir kitų pašalpų. J. Majoras teigė, kad toks įstatymas nėra būtinas, mat imigrantai dažnai turi darbo poreikį, kurį atsiveža iš savo tėvynių. „Augdamas nemačiau žmonių, siekiančių pasinaudoti D. Britanija. Atvykėliai dažniausiai turi tarsi įgimtą ar tėvų įdiegtą darbuotojo instinktą, kurį panaudodami čia, padeda mūsų šaliai“, - kalbėjo buvęs premjeras.

J. Majoras, laimėjęs rinkimus į Ministro Pirmininko postą, teigė buvęs tikras, kad kitų rinkimų jis nelaimės. Jo požiūris bei darbas politikoje nebuvo toks, kokio norėjosi britams. Buvęs premjeras nesiekė atsikratyti imigrantų bei sumažinti jiems socialines išmokas, tad vietoje jo išrinktas prieš imigraciją aršiai pasisakantis D. Cameronas.

2014 08 15 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt