trečiadienis, liepos 6 d.
Buvusi krepšininko M. Kuzminsko žmona E. Andreikaitė išteka: pasidalijo mergvakario akimirkomis
Alfa.lt
Organizatoriai
Eglė Andreikaitė

Buvusi garsaus krepšininko Mindaugo Kuzminsko žmona Eglė Andreikaitė išteka. Šaltinių teigimu, moteris su artimiausiomis draugėmis jau atšventė mergvakarį, vakarėlio akimirkas galima buvo pastebėti ir socialiniuose tinkluose.

Panašu, kad moteris išgyvena laimingą laikotarpį – šiuo metu Ispanijoje viešinti E. Andreikaitė nustebino sekėjus pasidalijusi mergvakario akimirkomis.

„Egle, tu esi pati gražiausia būsima nuotaka“, – prie vakarėlio nuotraukos instagrame rašė Eglės bičiulė.

Mergvakario nuotraukas buvo galima pastebėti ir kitų E. Andreikaitės bičiulių instagramo „story“.

Neseniai E. Andreikaitė instagrame dalijosi romantiškomis nuotraukomis su galimai savo būsimu vyru. Pora fotografavosi viešbučio „PACAI“ kieme.

Alfa.lt primena, kad žinia apie E. Andreikaitės ir M. Kuzminsko skyrybas pasklido 2018 m. pabaigoje. Apie tai krepšininkas pranešė socialiniuose tinkluose. Pasak jo, nesutapo poros interesai – Mindaugas norėjo šeimos, vaikų, o Eglė – karjeros. Visgi po tokio krepšininko pareiškimo prabilusi E. Andreikaitė teigė, kad santuoka iširo dėl jo neištikimybės.

Po žinios apie skyrybas E. Andreikaitė ir M. Kuzminskas stengėsi vengti viešumo ir kurį laiką netgi socialiniuose tinkluose nepublikavo jokių nuotraukų.

2022 05 30 17:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt