antradienis, rugpjūčio 11 d.
Buvusi N. Daunoravičiaus mylimoji prabilo apie patirtą smurtą: nenoriu, kad toks žmogus būtų pavyzdys kitiems
Alfa.lt

Žinomas „Youtube“ tinklaraštininkas, drifteris Norbertas Daunoravičius - Norbė buvusios mylimosios Miglės Marijos buvo apkaltintas smurtu ir patyčiomis. Mergina savo patirtimis pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Mergina feisbuke pasidalijo šokiruojančia istorija ir nuotraukomis. 

„Žinau, kad po šio įrašo už akių sulauksiu didelio kiekio patyčių, tačiau vakar pagaliau paleidau žmogų, kuris gniaužė mano širdį 3 metus. Tokios istorijos vyksta 24h personažams, tačiau toks buvo mano gyvenimas. Su Norbertu Daunoravičiumi buvau 2 metus. Kenčiau patyčias ir žeminimą, kurį vainikavo smurtas prieš mane. Kenčiau vairavimą išgėrus, menkinimą manęs, kaip moters. Tačiau su Jumis dalinuosi istorija dėl šitų nuotraukų, girtas jis keldavo ranką prieš mane ir viskas nutrūko, kai mano galva trenkėsi į radiatorių... Mylėjau aklai, tikėjausi, jog pasikeis, gailėsis. Atsiprašinėjo, nesikreipiau į policiją, nes maniau, kad tai bus vienas kartas. 

Po to jis lindo ir intymiai bandė mane liesti sakydamas: kaip aš galiu norėti būti su Tavimi, jeigu man neduodi. Tada, po visko, liepė savo draugui man pasakyti, jog viskas baigta, atrodai kaip ligonė, kas su Tavimi gali būti. Tada svėriau 45 kg, bijojau būti viena. Verkdavau vonioje užsidariusi, jis belsdavo ir klausdavo, ar gyva. Slėpė mane, gėdijosi, jau tada man buvo diagnozuota sunki depresija, prašiau jo būti šalia, nepaisant patirto smurto.. 

Mylėjau ta kvaila akla meile. O jis šmeižė mane už akių, kad pati dėl visko esu kalta, kad save žaloju. Psichoterapija ir gydymąsis antidepresantais tęsiasi iki šiol. Rašau ne todėl, kad norėčiau guostis, rašau, nes nenoriu, kad toks žmogus būtų pavyzdys jauniems žmonėms. Jis suluošino mane, mano sielą ir man prireikė trejų metu, jog išdrįsčiau apie tai prabilti. Įrašai apie traumą yra dokumentuoti, man buvo atlikta kompiuterinė tomografija, kad įsitikinti, ar neišsiliejo kraujas į smegenis. Norėčiau, kad tai būtų paviešinta ir nebenoriu, jog tas žmogus sužalotų ką nors kitą”, – feisbuke rašė Miglė Marija.

Į šiuos kaltinimus socialiniuose tinkluose sureagavo ir Norbė bei pateikė savo versiją. Vyras teigė, kad be advokatų plačiau situacijos nekomentuos.

„Norėčiau pasakyti, jog aš prieš nieką rankos nekėliau, o mūsų santykiai nutrūko prieš daugiau nei metus. Gyvenime nesu nieko nuskriaudęs ar niekinęs morališkai. Psichologiškai sunkiai sergantis žmogus turbūt nesulaukia arba nenori sulaukti tinkamos pagalbos ir šiuo atveju – sunki liga ima viršų. 

Visa tai yra šmeižtas ir dėl šios situacijos jau yra kreiptasi į teisėsaugą. Tikrai nenorėčiau pakenkti merginos karjerai ir ateičiai, nežinau, ką galiu ir ko negaliu sakyti, todėl plačiau pakomentuosiu pasitaręs su advokatais. Norėjo dėmesio – gavo. Ačiū“, – soc. tinkluose rašė Norbertas. 

2020 06 15 09:56
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt