ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Buvusiojo geriausią draugą pamilusi K. Meschino nutraukė tylą: mano sąžinė rami
tiesa.com
Facebook

2020-ieji metai Karolinai Meschino prasidėjo skandalais. Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti gandai, kad mergina savo mylimajam Remigijui Daškevičiui-Remiui buvo neištikima su jo geriausiu draugu Dominyku Ježeriu-OG Version.

Aidint piktoms kalboms, K. Meschino atsitvėrė tylos siena ir jokių gandų nekomentavo, nors penktadienio vakarą lakoniškai pranešė, kad ją su OG Version iš tiesų sieja romantiški jausmai.

Nurimus emocijoms, šeštadienio popietę Karolina socialiniuose tinkluose paviešino atvirą laišką.

Dalijamės neredaguotu K. Meschino tekstu:

„Noriu pasakyti tik tiek, kad mano sąžinė rami, miegu kaip kūdikėlis, o jeigu jūs klausotės ir tikite pletkais apie neištikimybes, tai čia jau jūsų moralės bėdos ir asmeninis reikalas.

Aš suprantu, kad daug smagiau yra patikėt šlykščiom apkalbom, taip įdomiau jums, bet turėtumėte žinoti, jog visi komentarai, žinutės ir apkalbos yra skleidžiami anoniminių žmonių, kurie nenori atskleisti savo tapatybės, arba nori pakenkti, todėl dangstosi internete. Taip, pati pasirinkau būti viešu asmeniu ir pati esu kalta, jog iki šiol rodžiau savo santykius viešai, pati kalta, kad dar vasaros gale nepasidalinau, kad yra blogai su Remiu, bet džiaugsmu dalintis lengviau, nei pasakoti kaip mums lievai.

Su Dominyku visad buvom draugais vienoje šaikoje, daugiau nei draugais bendraujant tapome TIK PO skyrybų su Remiu. Taip, nesmagu, kad draugas, taip, negražu iš mūsų pusės, bet gyvenime taip būna, o mes esam jauni ir turime teisę klysti.

Aš gerbiu Remigijų ir esu dėkinga jam už visas patirtis kartu, todėl Remigijus su Dominyku viską išsiaiškino taikiai ir vyriškai, o tai kas vyksta dabar – visas šumas ir cirkas – yra sukeltas tik jūsų pačių.

Aš nekeičiu bernų kaip kojinių, nesileidžiu į trumpalaikius santykius ir visos mano draugystės buvo ilgametės, kai būnu su žmogumi, kaskart galvoju, kad „this is the one“. Taip, galbūt esu naivi, tačiau esu romantikė, tikiu amžina meile, kai būnu su žmogum, myliu visa širdim ir atsiduodu 1000%. Meilė yra pasaulio ir gyvenimo variklis, tiesiog ji, kaip ir visi dalykai pasaulyje, vieną dieną ima ir baigiasi. Prieš švaistydamiesi žodžiais kaip „kekšė, kūrva, šalava, paleistuvė“ – pirmiausia atsigręžkite į save ir pasigilinkite į šių žodžių reikšmę. Pažiūrėkit į savo draugutes ir draugučius, kurie juda kiekvieną savaitgalį su skirtingom mergytėm ar baxuriukais, nes neva šiais laikais tai normalu ir jie „ieško savęs“ ar „to vienintelio“.

Aš dar nežinau, kaip viskas bus toliau, bet faktas, kad Dominyko mano socialiniuose tinkluose nematysite, kaip matėte praeitus santykius. Pasimokiau ir noriu šiuos santykius pasilikti sau, bet kol kas SAKAU, GERAI GYVENU.

Man tiesiog atsibodo. Viešiniesi – blogai, nori pasilikt sau – išvis katastrofa. Suprantu, kad mano gyvenimas jums labai įdomus, bet žiūrėkit savęs ir gal jau užsiimkit savais reikalais? Kai „followeriai“ internete patampa realiai sekėjais gyvenime, neina į darbus, pamiršta kursinius ir sesiją, dieną-naktį stebi Palangos tilto kameras, keliauja į Palangą vien dėl to, jog užfiksuoti „ką nors pikantiško“, bando apsimesti prieš viešbučio administraciją mano kolegomis, jog galėtų priartėti prie manęs ir mano asmeninio gyvenimo – to jau per daug. Taip, tai populiarumo kaina, bet ar tai normalu?

Kartoju, mano sąžinė rami, kantrybė geležinė, jau tiek skandalų praėjus, kad skūrą jau storą turiu. Sori, kad nuvyliau, kam smagiau tikėt pletkais ir komentuot šūdus man po fotkėm – trinsiu ir blokuosiu kiek reikės, patikėkit. O aš esu laiminga, viso gero, ačiū už dėmesį ir gražaus savaitgalio visiems. Tikiuosi, užrišime jau šitą temą“, – rašė Karolina.

2020 01 04 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt