pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Ch. Aguilera padarė tai, ko nedrįsta dažna moteris
tiesa.com

Dainininkė Christina Aguilera nenustoja stebinti. Per visą savo karjeros laikotarpį moteris išgyveno daugybę fazių – tiek tokių, kurios liečia ją, kaip dainininkę, tiek ir tokių, kurios susijusios su jos išvaizda.

Per daugybę metų, praleistų scenoje, Ch. Aguileros įvaizdis keitėsi ne kartą – nuo retro žvaigždės iki beveik makiažo nenaudojančios gražuolės. Tai ji įrodė papuošdama naujausio „Paper“ žurnalo viršelį.

Ch. Aguilera su sceniniu makiažu. Instagram nuotr.

„Visuomet buvau žmogus, kuris mėgsta eksperimentuoti. Mėgstu sukurti istoriją ir įkūnyti tam tikrą veikėją vaizdo įraše ar ant scenos. Aš artistė – tokia esu nuo prigimties. Tačiau šiuo metu esu tokioje gyvenimo stadijoje net ir muzikaliai, kai mane išlaisvina natūralus grožis“, – pasakojo ji.

Naujausiame „Paper“ viršelyje matomos 37 metų dainininkės strazdanos, mėlynos akys ir visiškas natūralumas.

Toks pasitikėjimas savimi, pasak Ch. Aguileros, atėjo su metais. Dainininkė scenoje jau 20 metų. Pirmąkart ją išvydome šokančią pliaže – vaizdo įraše „Genie in A Bottle“, o nuo to laiko ji buvo nominuota 18 „Grammy“ apdovanojimų (iš kurių laimėjo 5), suvaidino filme „Cher“, dalyvavo kaip teisėja laidoje „The Voice“, išgyveno skyrybas ir rado naują mylimąjį bei tapo dviejų mielų vaikų mama.

ŠALTINIS:ALFA.LT

 

#XtinaPAPER

A post shared by Paper Magazine (@papermagazine) on

2018 03 28 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt