pirmadienis, sausio 17 d.
Ch. Notho žmona „labai nusivylusi“ kaltinimais išprievartavimu: Kalėdas praleis atskirai?
Alfa.lt
Scanpix
Chrisas Nothas ir Tara Noth

Chrisas Nothas galimai Kalėdas sutiks atskirai nuo savo šeimos – skelbiama, kad aktoriaus žmona „labai nusivylusi“ dėl vyrui pateiktų kaltinimų išprievartavimu, skelbia Pagesix.

Aktorė ir verslininkė Tara Wilson, kuri kartu su serialo „Seksas ir miestas“ žvaigžde augina du vaikus, šiuo metu „jaučiasi prastai“, teigė šaltinis.

Viena iš jau trijų moterų, kurios viešai apkaltino aktorių seksualine prievarta, citavo jį sakydama, kad monogamija buvo „apgaulė“ net santuokoje.

„Jis galbūt yra ne monogamiškas, mes suvokiame, kad jo žmona to nežinojo. Jis yra dėl to kaltas. Aktoriaus žmona šiuo metu Los Andžele ir jaučiasi labai nusivylusi. Jie planavo praleisti Kalėdas kartu, tačiau dabar tai nežinoma“, – pasakojo šaltinis.

T. ir Ch. Nothai augina du sūnus – 13 metų Orioną ir 18 mėnesių Keatsą. Ch. Nothas pirmą kartą sutiko Tarą 2001 m., kai ji dirbo barmene naktiniame klube, kurio vienas iš savininkų buvo Ch. Nothas. Jie susituokė privačioje ceremonijoje Havajuose 2012 m.

Šaltinis pabrėžė, kad nereikėtų greitai teisti aktoriaus, nors Ch. Notho jau atsisakė jo aktorių agentūra.

Agentūra „A3 Artists Agency“ atsisakė aktoriaus penktadienio naktį. „Ch. Nothas jau nebėra mūsų klientas“, – teigė agentūros atstovas.

„Visada yra dvi istorijos pusės, ir žmonės turi tai žinoti prieš teisdami. Chrisas, kurį sutikau, nėra Chrisas, kokį apibūdina šios moterys. Visi jo draugai jį palaiko. Jis mėgsta flirtuoti, bet nėra šlykštynė. Aš tikiu juo ir tikiu, kad nebuvo taip, kaip piešiama viešumoje“, – teigė garsenybės draugas.

2021 12 20 16:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt