ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Ch. Rockas „neturi planų“ atsakyti W. Smithui po jo viešo atsiprašymo dėl „Oskarų“ incidento
Alfa.lt
Scanpix
Chrisas Rockas ir Willas Smithas

Pranešama, kad Chrisas Rockas „neplanuoja“ priimti Willo Smitho pasiūlymo jiems pasikalbėti, praėjusią savaitę paviešinus atsiprašymo vaizdo įrašą, kuriame aktorius aptarė liūdnai pagarsėjusį „Oskarų“ incidentą, skelbia Mirror.co.uk.

Neseniai paviešintame vaizdo įraše 53 metų Willas viešai atsiprašė Chriso (57 m.) už tai, kad šiais metais per „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje sudavė jam antausį, pajuokavus apie jo žmoną Jadą Pinkett Smith (50).

„Fresh Prince of Bel-Air“ aktorius teigė, kad susisiekė su Chrisu, kuris, pasak jo, „dar nėra pasiruošęs kalbėti“, o Willas pridūrė: „Aš esu čia, kai tik esi pasiruošęs kalbėtis“.

Ir nors Willas vaizdo įraše sakė, kad jam buvo pasakyta, kad Chrisas susisieks, kai bus pasiruošęs pasikalbėti, dabar pranešama, kad komikas „neturi tokių planų“.

Šaltinis papasakojo apie situaciją: „Chrisas neketina susisiekti su Willu [nors jam] patiktų tik tai, kad Chrisas viešai priimtų jo atsiprašymą“.

Jie pasakė, kad „tai dabar neįvyks“ ir pasiūlė, kad atsiprašymo laikas labiau skirtas Willo karjerai, sakydami: „Jam reikia visuomenės atleidimo, o ne Chrisui“.

Komentarai pasirodė po neseniai paskelbto Willo vaizdo įrašo, kuriame kalbama apie kivirčą. Vaizdo įrašas, kuriame jis tiesiogiai atsiprašė Chriso, „YouTube“ peržiūrėtas daugiau nei 3 milijonus kartų.

Jis pasakė: „Aš tavęs atsiprašau. Mano elgesys buvo nepriimtinas ir aš esu čia, kai tik esi pasiruošęs pasikalbėti“. Willas taip pat atsiprašė Chriso šeimos.

Filmo „Vyrai juodais drabužiais“ aktorius toliau komentavo: „Aš susisiekiau su Chrisu, o žinutė, kuri grįžo, yra ta, kad jis nėra pasirengęs kalbėti. O kai bus, jis susisieks“.

Jis taip pat atviravo apie incidentą, sukėlusį priešingą reakciją prieš jį, sakydamas, kad „jokia dalis [jo]“ nemano, kad jis susitvarkė su situacija „teisingai“.

„Stengiuosi gailėtis, nesigėdydamas savęs. [...] Padariau klaidą ir stengiuosi nelaikyti savęs niekšeliu“, – toliau komentavo jis.

Be to, vienu metu pastarajame vaizdo įraše jis pareiškė, kad jam „psichologiškai ir emociškai“ skaudu žinoti, kad jis nepateisino žmonių lūkesčių.

2022 08 03 14:37
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt