trečiadienis, liepos 6 d.
Ch. Rokas prabilo apie „Oskarų“ incidentą su W. Smithu: dar bandau suvokti, kas įvyko
Alfa.lt
Scanpix
Chrisas Rokas, Willas Smithas

Chrisas Rokas nutraukia tylą apie „Oskarų“ ceremoniją, kai Willas Smithas užpuolė jį scenoje po to, kai laidos vedėjas pajuokavo apie W. Smitho žmoną Jadą Pinkett Smith, skelbia People.

57 metų komikas trečiadienio vakarą surengė pasirodymą „The Wilbur“ Bostone, kur jis kalbėjo apie plačiai nuskambėjusį įvykį ir sakė auditorijai: „Aš vis dar apdoroju tai, kas nutiko“.

Pasak vieno klausytojo, labai triukšminga minia rėkė Ch. Roko vardą prieš jam pirmą kartą pasirodant po 94-ųjų „Oskaro“ apdovanojimų. Tada komikas užlipo į sceną apsirengęs visiškai baltai ir sulaukė gausių ovacijų.

– Kas atsitiko, Bostonai?, jis paklausė minios, prieš pridurdamas: „Kaip praėjo savaitgalis?“

Po to, kai Rokas pasakė, kad vis dar „apdoroja“ tai, kas įvyko per šių metų „Oskarus“, gerbėjams jis pasakė, kad, pasak žiūrovo, tikriausiai kada nors apie tai, kas nutiko, pakalbės rimtai, bet dabar jis paruošė visą pokštų kupiną šou trečiadienio vakarui.

Nors kai kurie iš minios šaukė „Will Smith“ pasirodymo metu, vienas žiūrovas teigė, kad Ch. Rokas nepripažino šūksnių ir nė karto neminėjo geriausio aktoriaus „Oskaro“ laureato vardo per visą savo pasirodymo laiką.

„Išskyrus keletą keistų dalykų, gyvenimas šiuo metu yra gana geras“, – vėliau savo apie kasdienybę sakė Ch. Rokas.

Pasak bilietų pardavėjo „TickPick“, po sekmadienio vakaro kivirčo, bilietai į būsimas Ch. Roko turo datas išpopuliarėjo.

Sekmadienį Los Andželo „Dolby“ teatre Ch. Rokas įteikė apdovanojimą ir skyrė laiko iškrėsti keletą pokštų, įskaitant vieną apie J. Pinkett Smith išvaizdą. Jis pašiepė jos plaukus, atitinkančius Demi Moore nuskustą galvą filme „G.I. Jane“, apie kurią J. Pinkett Smith neseniai atviravo, atskleisdama, kad tai buvo alopecijos pasekmė.

50 metų J. Pinkett Smith akivaizdžiai nesužavėjo šis pokštas ir ji nuleido akis.

Po kelių sekundžių 53 metų W. Smithas įžengė į sceną ir priėjo prie Ch. Roko, trenkdamas jam žiūrovų ir milijonų žmonių, kurie žiūrėjo televizijos laidą namuose, akivaizdoje. Grįžęs prie savo stalo, W. Smithas sušuko apstulbusiam Ch. Rokui: „Netark mano žmonos vardo“. W. Smitas likusią naktį sėdėjo su žmona prie stalo. Ch. Rokas atsisakė pareikšti kaltinimus.

2022 03 31 12:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt