ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Ch. Teigen ir J. Legendas laukiasi 4 atžalos, praėjus beveik 2 metams po sūnaus Jacko mirties
Alfa.lt
Scanpix
Chrissy Teigen ir Johnas Legendas

Chrissy Teigen ir Johno Legendo šeima vėl gausėja. „Cravings“ kulinarinių knygų autorė laukiasi dar vieno vaiko su vyru J. Legendu, ji paskelbė rugpjūčio 3 d. pasidalijusi nuotraukomis, kuriose matosi padidėjęs pilvukas, skelbia Eonline.

Chrissy, kuriai buvo atliekamos IVF procedūros, instagrame parašė: „Pastarieji keleri metai buvo neryškūs. Mažai emocijų, bet džiaugsmas vėl užpildė mūsų namus ir širdis. Po 1 milijardo durių (pastaruoju metu į koją, kaip matote) laukiamės dar vieno vaikelio.

„Kiekvieną susitikimą sakiau sau: „Gerai, jei šiandien jis sveikas, aš paskelbsiu“, bet tada lengviau atsikvėpiu išgirdusi širdies plakimą ir nusprendžiu, kad vis dar per daug nervinuosi“, – tęsė ji. „Nemanau, kad kada nors išeisiu iš susitikimo turėdama daugiau susijaudinimo nei nervų, bet kol kas viskas tobula ir gražu, o aš jaučiuosi viltingai ir nuostabiai“.

Ji pridūrė: „Gerai, buvo labai sunku tai išlaikyti taip ilgai!“

Naujienos apie nėštumą pasirodė praėjus beveik dvejiems metams po to, kai Chrissy ir Johnas, auginantys dukterį Luną (6 m.) ir sūnų Milesą (4 m.), pasidalijo, kad patyrė persileidimą.

„Esame sukrėsti ir jaučiame tokį gilų skausmą, apie kurį tik girdite, tokio skausmo, kokio anksčiau nejautėme. Negalėjome sustabdyti kraujavimo ir duoti kūdikiui reikalingų skysčių, nepaisant kraujo maišelių. To tiesiog nepakako“, – 2020 m. rugsėjį instagrame rašė Chrissy. „Niekada nenusprendžiame dėl savo kūdikių vardų iki paskutinės įmanomos akimirkos jiems gimus, prieš pat išeinant iš ligoninės. Bet šįkart, dėl kažkokios priežastis, pradėjau vadinti šį vaikiną mano pilve Jacku. Taigi jis mums visada bus Jackas“.

2022 08 04 12:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt