ketvirtadienis, spalio 29 d.
Cher atskleidė jaunystės paslaptį, niekas nepasakytų, kad moteriai 72-eji metai
tiesa.com

Amerikiečių dainininkė Cher apstulbino gerbėjus pareiškimu, kad dėl laikui nepavaldus veido turėtų būti dėkinga asmeniniams mitybos įpročiams. Kaip tik šią jaunyvos savo išvaizdos paslaptį ji atskleidė dalyvaudama ITV tinklu transliuojamoje laidoje „Lorraine“, rašo „The Sun“.

72-ejų metų žvaigždė, eilinį kartą neabejotinai sužibėsianti muzikinėje komedijoje „Mamma Mia! Štai ir mes“, nė kiek nesutriko, kai laidos vedėja paragino atskleisti nesenstančio savo grožio paslaptį.

Cher kalbėjo apie tai, kaip filmo tęsinyje jai sekėsi vaidinti Meryl Streep įkūnytos herojės motiną, ir užsiminė, kad iš tiesų ši aktorė tėra trejais metais už ją jaunesnė.

Kaip tik tada laidos vedėja išreiškė mintį, kad dainininkė taip jaunai atrodo, jog, ko gero, niekada nepaliks šou verslo.

„Nemanau, kad kada nors iškrisite. Jūs niekada neatrodote bent kiek pasikeitusi!“ – nusistebėjo ji.

Į tai reaguodama Cher tarė porą žodžių apie savo įpročius ir gyvenimo būdą.

„Aš skiriu tam daug dėmesio. Be to, aš negeriu, nerūkau ir nevartoju narkotikų. Manau, tai tikrai gali būti reikšminga. Rūpinuosi savimi. Taisyklingai maitinuosi. Suvokiu savo atsakomybę“, – dėstė dainininkė.

Tai išgirdę laidos žiūrovai iš karto pasidalijo į dvi stovyklas, mat kai kurie buvo šventai įsitikinę, kad lygus it popierius Cher veidas – plastinės chirurgijos specialistų pastangų rezultatas.

Kitas gi matė reikalą pasipiktinti: „Ar dar esama tokių lengvatikių? Jos veidas toks todėl, kad negeria, nevartoja narkotikų ir taisyklingai maitinasi? Juk jai 72-eji. To tiesiog būti negali. Tai milijono plastinių operacijų rezultatas. Nė raukšlelės! Tai juk nenormalu.“

Apie kokias nors veido patempimo operacijas Cher kalbėti nepanoro, nors daugiau nei prieš dešimtmetį pati buvo apie jas užsiminusi.

Kitados ji pasakė: „Taip, man buvo padaryta veido odos patempimo operacija, bet kam gi nebuvo?“

Minėtinas ir toks jos pareiškimas kaip „Tapau tinkama plastinės chirurgijos plakatams.“

„Visi kalba, kad bijau pasenti, tačiau tiesa ta, kad su mano profesija senatvė ir išnykimas yra vienas ir tas pats“, – taip pat yra sakiusi dainininkė.

Tikrasis Cher varas – Cherilyn Sarkisian. Ji gimė 1946 metais. Dainininkės tėvas – armėnų kilmės amerikietis Johnas, o motina – modelis ir aktorė Georgia Holt.

ŠALTINIS:DELFI.LT

2018 07 21 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt