ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
„Coldplay“ pristatė kartu su BTS išleisto kūrinio „My Universe“ vaizdo klipą: kviečia nusikelti į kosmosą
Alfa.lt
Organizatoriai
„Coldplay“ pristatė kartu su BTS išleistą kūrinį

Viena populiariausių visų laikų muzikos grupių „Coldplay“ pristatė naujausio singlo „My Universe“, kurį įrašė su korėjiečiais BTS vaizdo klipą. Kūrinį prodiusavo vienas geriausių pasaulio muzikos prodiuserių Max Martin.

Į kitą planetą nukelsiantį vaizdo klipą režisavo dar viena žvaigždė – muzikos klipų legenda Dave‘as Meyersas – jis yra dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Jennifer Lopez, Celine Dion, Rita Ora, „Slipknot“. Režisierius taip pat sukūrė klipus naujausioms Edo Sheerano dainoms. Dave‘as dirbo ir su ankstesniu „Coldplay“ hitu „Higher Power“.

„My Universe“ klipo veiksmas vyksta tolimosios planetos The Spheres galaktikoje, kur muzika yra užmiršta, bet BTS, „Coldplay“ ir ateivių supergrupė „Supernova 7“ susivienija tam, kad nutrauktų šį draudimą ir išlaisvintų planetos gyventojus.

Singlas „My Universe“ yra iš spalio 15-ąją pasirodysiančio „Coldplay“ albumo „Music Of The Spheres“. Vos tik pasirodęs „My Universe“ perklausytas daugiau kaip 100 milijonų kartų ir jau spėjo tapti perkamiausiu singlu bei užkariauti pasaulio muzikos topus.

Kartu su vaizdo klipu „Coldplay“ pristatė „My Universe“ akustinę versiją ir „Supernova 7“ miksą kurį sukūrė grupės bosistas Guy‘us Berrymanas.

2021 10 01 18:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt