šeštadienis, rugsėjo 26 d.
COVID-19 nustatytas ir „Power Hit Radio“ programų direktoriui S. Baniuliui
Alfa.lt

Antradienį buvo skelbiama, kad koronavirusu užsikrėtė atlikėja, „Power Hit Radio“ laidų vedėja Rūta Loop. Trečiadienį feisbuke radijo programų direktorius Saulius Baniulis paskelbė, kad ir jam nustatytas COVID-19.

„Kas ilgai laukia, tas sulaukia – COVID-19 RASTAS.

Tie, kurie su manimi turėjo kontaktą, bendravome ir ilgesnį laiką buvome bendroje patalpoje, sekite savo savijautą ir, jei prasidės kažkas panašaus į peršalimą, kreipkitės į COVID-19 liniją 1808 – paklaus, kuo skundžiatės, ir tada nuspręs, ar jums reikia daryti testą. Testą galite darytis ir privačiose klinikose, jis mokamas (70–80 eurų). Jis nėra toks baisus, kaip čia visi piešia.

Nedarykit testo per anksti – gali būti neigiamas atsakymas, o virusas įsisiautėti tik vėliau. Taip nublūdinsit į kokius renginius, aplankysite senelius ir platinsite virusą, galvodami, kad esate sveiki ir nekeliate pavojaus.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teigimu, kontaktas yra tada, kai su žmogumi artimoje aplinkoje išbūni apie 15 min., tai ir vėl pagalvokite, kurie su manimi taip bendravo, sekite savijautą ir savaitgalį kepkite pyragus namuose, deginkitės balkone, plaukiokite vonioje.

Aš pats užsikrėčiau, labiausiai tikėtina, penktadienį. Pirmadienį jau galvojau, kad po savaitgalio esu peršalęs nuo kondicionieriaus. Tada prasidėjo temperatūros kilimas, menkas gerklės kutenimas, galvos skausmas – absoliučiai tie patys simptomai, apie kuriuos ir kalbama. 

Sveikatos centro darbuotojai taip ir sako, kad dažniausiai užsikrėtus simptomai pasireiškia per pirmą savaitę, bet pasitaiko atvejų, kad ir po ilgesnio laiko tarpo.

Atrodo, kad surašiau tiek, kiek žinau. Sudarinėju sąrašą žmonių, su kuriais bendravau per pastarąją savaitę, jei ir jūs į jį pretenduojate, tai prisiduokite gražiuoju“, – feisbuke skelbė S. Baniulis.

2020 08 13 11:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt