antradienis, rugsėjo 22 d.
COVID-19 užsikrėtusi Rūta Loop: svarbiausia buvo surasti visus kontaktus, su kuriais aš bendravau
Alfa.lt

Antradienį buvo skelbiama, kad koronavirusas nustatytas radijo stoties „Power Hit Radio“ darbuotojui, o komanda „nedelsdama izoliavosi“. Vėliau paaiškėjo, kad užsikrėtė atlikėja Rūta Loop.

Šią žinią dainininkė pakomentavo instagrame. Rūta Loop taip pat įvardijo ir pirmuosius simptomus.

„Pranešu, kad man viskas gerai ir taip, man patvirtinta korona. Visą savaitgalį išgyvenau, nes prastai jaučiausi. Niekur nėjau. 

Penktadienį pajutau pirmus simptomus, o vakar pasidariau testą. Niekur nėjau, buvau namie, o šiandien sužinojau, kad jis teigiamas. 

Aš jaučiuosi normaliai, viskas gerai. Man svarbiausia buvo surasti visus kontaktus, su kuriais aš bendravau tam tikru metu. Sukontaktuoti su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru ir tik tada pranešti tai socialiniuose tinkluose. 

Buvau truputį išnykusi iš instagramo, nes, aišku, tai truputį kėlė nerimą. Juokinga, kiek daug žinučių ir naujų sekėjų. Ne dėl naujų dainų, o dėl to, kad užsikrėčiau korona.

Blogai pasijutau penktadienį, temperatūra pakilo iki 37 laipsnių, ėmė skaudėti nugarą, truputį laužė kaulus. Šeštadienį buvo tas pats, o sekmadienį temperatūra nukrito iki 35. Nejutau skonio ir dingo uoslė. Pirmadienį pasidariau testą, šiandien gavau atsakymą“, - instagrame pasakojo Rūta Loop.

2020 08 11 17:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt