šeštadienis, sausio 16 d.
D. Bunkumi prisistatęs asmuo internete toliau pasakoja skyrybų detales: to nelinkėčiau niekam
Alfa.lt

Visai neseniai skelbėme, kad skiriasi žinoma pora - verslininkas Danielius Bunkus ir socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel. Nors žiniasklaidai nei vienas skyrybų nekomentavo, interneto platformoje „Discord“ D. Bunkumi prisistatantis asmuo ėmė pasakoti skyrybų detales.

Prieš keletą dienų platformoje pasirodė įrašas, kuriame D. Bunkumi pasivadinęs žmogus teigė, kad V. Siegel jį išdavė su geriausiu jo draugu. Ketvirtadienį programėlėje asmuo pateikė dar daugiau smulkmenų.

„Nemeluosiu. Man tai yra skaudžiausias gyvenimo etapas per 43 metus. Beprotiškai skaudus, kurio nelinkėčiau niekam. Dvigubą dviejų pačių artimiausių žmonių išdavystę yra tikrai sunku pakelti. Aš perlipau per save nežmoniškom pastangom, nes supratau, kad didesnės vertybės kaip Viktorija ir Nicole gyvenime neturėsiu ir negaliu jų prarasti. Atleidau ir daviau antrą šansą žmogui, kurį be proto myliu. 

Bet ir šį šansą ji paniekino ir tęsė santykius toliau su žmogumi, kuris ilgą laiką man buvo artimesnis už brolį. Kai vėl tai sužinojau, vis tiek maldavau jos neišeiti, negriauti visko, ką sukūrėme per 4 metus, ir negriauti Nicoles ir mano gyvenimų. Ji išėjo. Ir man tai yra skaudžiausia gyvenimo patirtis, su kuria dar vis negaliu susitaikyti, nes be proto jas myliu. Nekaltinu Viktorijos ir nejaučiu jai jokios neapykantos. Vis dar ją myliu, bet ji pasirinko kitą kelią. Yra žiauriai skaudu ir gaila, kad visas mano gyvenimas, viltys ir pastangos dužo", - D. Bunkumi prisistatęs asmuo rašė programėlėje „Discord“.

Alfa.lt primena, kad skiriasi garsi pramogų pasaulyje pora - D. Bunkusi ir V. Siegel. Žinoma moteris apie skyrybas pranešė ir soc. tinkle. 

Pora susipažino 2016 m., 2017 m. vasario mėnesį jie susižadėjo ir susituokti nusprendė daugiau nei po pusmetį trukusios draugystės. Kartu jie augina dukrą Nicolę. V. Siegel tai yra pirmas vaikas, D. Bunkui – antras. Vyras iš pirmosios santuokos su Natalija Bunke augina sūnų Kristupą. 

2020 06 05 13:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt