ketvirtadienis, liepos 9 d.
D.Butkutė: „Kokia aš karalienė – aš Džordana“ (VIDEO)
tiesa.com

Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko vienas laukiamiausių šių metų koncertų – sausakimšoje arenoje į sceną lipo koncertinį turą „Iki mėnulio ir atgal“ pristačiusi Džordana Butkutė.

Gausiai į koncertą besirinkę įvairaus amžiaus žiūrovai atskleidė mylimiausias D.Butkutės dainas bei tikino šios atlikėjos kūryba besižavintys jau dešimtis metų.

Kūrybos jubiliejų mininti dainininkė iškart po pasirodymo duodama interviu prisiminė pirmuosius savo koncertus ir džiaugėsi užsiauginusi ne vieną kartą ištikimiausių savo gerbėjų.

„Patį pirmąjį koncertą sunku prisiminti, tačiau vienas iš didesnių vyko būnant keturiolikos metų pilnutėlėje Kauno sporto halėje. Tikrai malonu matyti, jog į mano koncertus renkasi įvairaus amžiaus gerbėjai – tiek vyresni, tiek jaunesni. Publika vis auga, su mano dainomis užaugo ne viena karta, turbūt tai ir lemia pasisekusius koncertus“, – sėkmės receptu dalinosi atlikėja.

Didžiausia Baltijos šalyse „Žalgirio“ arena metus užbaigs įspūdingų koncertų maratonu – pasirodymus čia artimiausiu surengs legendinė roko grupė QUEEN, rekordus mušantis SEL bei Lietuvoje itin mylimi Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, grupė RONDO, Donatas Montvydas ir kiti.

2017 10 25 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt