trečiadienis, sausio 20 d.
D. J. Trump'as bendraudamas su karaliene pažeidė beveik visas protokolo taisykles (VIDEO)
tiesa.com

Susitikime su Anglijos karaliene Elžbieta II JAV prezidentas Donaldas Trumpas padarė ne vieną karališkojo protokolo klaidą. Šios, nors mažos, bet labai svarbios detalės, papiktino ne vieną britą. Daugelis jų teigė, jog neatsakingai pasielgęs D. Trumpas įžeidė šalies, kurioje svečiuojasi, gyventojus ir negerbė monarchės.

Socialiniuose tinkluose internautai piktinosi, kad apžiūrint garbės sargybą D. Trumpas ėjo priešais Elžbietą II. Karalienė buvo priversta vytis svečią, kuris po kurio laiko pastebėjo, jog monarchė su juo eiti nespėja.

Kitas labai daug neigiamų reakcijų sulaukęs poelgis – D. Trumpo ir Melanios rankų paspaudimas karalienei. Kaip teigiama karališkajame protokole, nors amerikiečiai nėra Elžbietos II valdiniai ir nusilenkti prieš ją jiems nebūtina, šis paprastas pritūpimas rodo, jog žmogus žino apie geras manieras ir jų laikosi.

Be to, pirmoji JAV pora gerokai vėlavo į susitikimą su D. Britanijos valdove. Akyli žiūrovai pastebėjo, kaip karalienė ne kartą žvilgtelėjo į savo rankinį laikrodį. Priimta, jog į susitikimus su Elžbieta II vėluoti tiesiog negalima, o dar geriau, jei svečiai atvyksta anksčiau už pačią monarchę. Taip pat nepriimtina anksčiau už karalienę kalbėti, atsisėsti ar pradėti valgyti, atsukti jai nugaros ar patalpą palikti dar jai joje esant. D. Trumpas sugebėjo pažeisti ne vieną, o net kelias taisykles iš karto.

Kaip teigė internautai, toks D. Trumpo elgesys su vyresnio amžiaus moterimi, nesvarbu, ar ji karalienė, ar ne, buvo labai nemandagus, neapgalvotas ir nepagarbus. Nors karališkojo protokolo taisyklės yra gerokai laisvesnės, nei anksčiau, atsitiktinai ar specialiai padaryti klaidos, demonstruojama nepagarba tikrai nėra į naudą JAV vadovui.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 07 15 12:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt