sekmadienis, balandžio 11 d.
D. Lovato džiaugiasi pasikeitusiu kūnu: esu pilna ramybės
Alfa.lt

Demi Lovato džiaugiasi savo kūno formomis ir yra „pilna taikos, ramybės, džiaugsmo ir meilės“, skelbia People.

Pirmadienį dainininkė atskleidė, kad nugalėjo valgymo sutrikimus. Instagrame garsenybė skelbė, kad „netyčia numetė svorio“ po to, kai pakeitė požiūrį į savo išvaizdą, dietas ir sportą.

"Aš nebeskaičiuoju kalorijų, nesportuoju per daug ir neriboju savęs. Ir aš visiškai negyvenu gyvenimo pagal dietas. Iš tikrųjų, aš numečiau svorio.

Tai kitokia patirtis, bet as jaučiuosi pilna. Ne maisto, o išminties, taikos, ramybės, džiaugsmo ir meilės", - prie vaizdo įrašo, kuriame rodo pasikeitusį kūną, rašė dainininkė.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

D. Lovato jau kurį laiką atvirai kalba apie kovą su valgymo sutrikimais ir požiūriu į kūną.

Gruodžio mėnesį dainininkė soc. tinkluose pasidalijo nuotraukomis, kuriose ryškiais blizgučiais išryškintos strijos. "Aš tikėjau, kad atsigavimas po valgymo sutrikimo yra netikras. Tikėjau, kad visi meluoja ir už uždarų durų toliau kenčia. 

Aš jaučiuosi labai dėkinga, kad galiu pirmą kartą gyvenime atvirai sakyti - mano dietistas pažiūrėjo į mane ir pasakė „Taip atrodo atsigavimas po valgymo sutrikimo“. Mano dėkingumo garbei padariau mažą fotosesiją ir norėjau atšvęsti savo strijas, o ne jų gėdytis", - instagrame rašė D. Lovato.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

2021 03 03 09:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt