trečiadienis, sausio 27 d.
D. Montvydas pristato pirmąją kalėdinę dainą „Štai ir vėl“
Alfa.lt

Visai neseniai Donatas Montvydas, pristatęs jau hitu spėjusią tapti dainą „17“, šį syk dovanoja dar vieną ypatingą kūrinį. Kalėdinė daina „Štai ir vėl“ iš būsimo atlikėjo albumo buvo viena iš Donato svajonių: „Visada norėjau sukurti kalėdinę dainą, kuri būtų laukiama ir klausoma kiekvienais metais artėjant šventėms“. Kūrinio premjerai buvo pasirinktas tiesioginis eteris per LNK televiziją sekmadienio vakarą, stebint didžiausiam žiūrovų skaičiui.

Tai paskutinė šių metų Donato premjera, skirta visiems laukiantiems gražiausių švenčių. Asmeniškai atlikėjui ši daina primena jo pačio vaikystę ir ypatingą laiką su šeima per Kalėdas. „Iš vaikystės atsinešiau daug kalėdinių tradicijų, bet viena svarbiausių – tai, kad visada būdavome kartu. Net ir dabar sukūrus savo šeimą niekas nepasikeitė. Lygiai tokie patys jausmai, jaudinantis laukimas ir šurmulys“, – dalinasi prisiminimais Donatas.

Šiuo kalėdiniu kūriniu Donatas Montvydas sveikina visus artėjančių švenčių proga, linkėdamas ne tik jaukaus laukimo, tikėjimo bet ir laiko su artimiausiais – juk štai ir vėl ateina laukiamiausios metų šventės!

2020 12 07 11:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt