pirmadienis, sausio 17 d.
D. Montvydas sudrebino Kauną: tai buvo metų koncertas prilygstantis pasauliniams turams
Alfa.lt
Organizatoriai
Donato Montvydo koncerto akimirka

Vieno talentingiausių šalies atlikėjų Donato Montvydo svajonė tapo realybe. Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykęs svarbiausias jo karjeros koncertas daugeliui tapo metų įvykiu. Grandiozinį šou gerbėjai sutiko įspūdingomis ovacijomis.

Įvykęs šou Kaune – tai duoklė svarbiausius jo karjerus metus vainikavusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti unikalaus šou koncepciją, kurioje dar ryškiau atsispindi atlikėjo muzikinė retrospektyva, asmeniniai išgyvenimai, didžiausią įtaką karjeroje turėjusios detalės.

Sukurti nematytus sprendimus šiame šou prireikė net 100 žmonių komandos. Viso pasirodymo metu kartu su Donatu scenoje buvo 12 specialiai šiam šou atrinktų profesionalių šokėjų. Žiūrovas įspūdingo dydžio scenoje galėjo išvysti lazerių ir šviesų šou, išskirtinai koncertui suprogramuotas vizualizacijas ir pirotechniką. Kaip pats atlikėjas teigia,- „tam, kad suprasti reikia pamatyti savo akimis”.

Donatas Montvydas neslėpė, kad šis koncertas – tarsi paskutinis taškas, užbaigsiantis ne tik šiuos metus, bet ir vieną svarbiausių muzikinių etapų. Pažymėti nueitą ilgą kelią atvyko ir kartu su atlikėju scenoje pasirodę garsiausi šalies vardai.

Vos po kelių dainų į sceną lipo kūrinį „Nieko verta“ kartu atlikęs Egidijus Dragūnas, pasirodė ir ovacijų bangą iššaukusi scenos legenda Džordana Butkutė. Jų daina „17“ žaibiškai užkariavo gerbėjų širdis, o tai, kas vyko pirmadienio vakarą arenoje, buvo išties nepakartojama – išgirdę dainą „17“ visa arena pakilo ant kojų!

Tai, koks svarbus šis kūrinys duetui, buvo galima suprasti ne tik iš aplodismentų, bet ir scenoje užplūdusių jausmų – tiek Dž. Butkutė, tiek Donatas Montvydas neslėpė susijaudinimo atliekant šį kūrinį. Žinoma, gerbėjų prašymas taip pat buvo išgirstas – šis kūrinys arenoje skambėjo ne kartą.

O ir kartu atliktas Dž.Butkutės hitas „Nemylėjau tavęs“, Donato Montvydo rankose įgavęs naują skambesį, susirinkusiems gerbėjams tapo džiugi staigmena.

Ne ką mažiau ovacijų sukėlė ir vienas asmeniškai svarbiausių pasirodymų – pirmadienio vakarą atlikėjas pirmą kartą savo gyvenime scenoje pasirodė kartu su savo tėčiu. „Tai man yra labai svarbu ir ypatinga. Labai tave myliu, tėti“, – po bendro pasirodymo jautrių žodžių negailėjo atlikėjas.

Komplimentų socialiniuose tinkluose negailėjo ir koncerto nepraleidę žinomi Lietuvos žmonės. Vieni teigė, kad šis koncertas yra pavyzdys, į ką turėtų lygiuotis kiti atlikėjai, o dažnas sutiko: „Tai buvo metų koncertas prilygstantis pasauliniams turams“.

Foto galerija.: new_000241442_0

2021 12 29 11:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt