šeštadienis, rugsėjo 19 d.
D. Trumpas paskleidė melagingą žinią apie karalienę Elžbietą II?
tiesa.com

JAV prezidentas Donaldas Trumpas Britanijoje lankėsi praėjusį mėnesį, tačiau iki šiol negali pamiršti šio vizito ir jį lydėjusio ažiotažo.

Pensilvanijoje susirinkusiai miniai prezidentas pareiškė, kad tai jis laukė vėluojančios karalienės, o ne ji jo, kaip buvo pranešama vizito dieną.

Pasak D. Trumpo, jam teko sugaišti papildomų 12 minučių. Tiesa, ir šioje situacijoje JAV lyderis įžvelgė žiniasklaidos kaltę.

„Melaginga, šlykšti žiniasklaida. Jie skelbė, kad vėluoju, tačiau į susitikimą su „nepaprastąja“ karaliene aš atvykau 15 minučių anksčiau“, – situaciją aiškino D. Trumpas.

D. Trumpo vizitą Britanijoje, o ypač susitikimą su Elžbieta II fiksavo daugybe kamerų. Jau tiesioginės transliacijos metu buvo matyti lūkuriuojanti ir į laikrodį žvilgčiojanti karalienė.

Tačiau JAV prezidentas Pensilvanijoje pateikė kitą įvykių versiją.

„Aš nusileidau, jau buvo ant žemės, laukiau greta karališkosios šeimos apsauginių. Laukiau drauge su savo žmona ir tai yra normalu. Ei, juk tai karalienė, tiesa?“, – emocingai situaciją nušvietė D. Trumpas.

Amerikietis taip pat kategoriškai neigė, kad jųdviejų su karaliene susitikimas užsitęsė pernelyg ilgai ir pareiškė nežinojęs, kad jis turėjo trukti apie 15 minučių.

„Na, visa tai truko apie valandą, nes mes radome bendrą kalbą“, – aiškino D. Trumpas, pridurdamas, kad vizito po Europą metu, su čionykščiais lyderiais jis užmezgė geresnį ryšį, nei bet kuris prieš jį pareigas ėjęs prezidentas.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 08 03 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt