šeštadienis, spalio 1 d.
Dainininkas E. Iglesias pasidalijo aistringo bučinio su gerbėja vaizdo įrašu: sulaukė kritikos
Alfa.lt
Instagram
Aistringas Enrique Iglesias ir gerbėjos bučinys

Popmuzikos žvaigždė Enrique Iglesias pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip jis bučiuoja entuziastingą gerbėją prieš pirmąjį iš dviejų koncertų Las Vegase rugsėjo 16 d. Šis netikėtas vaizdo įrašas sulaukė ne tik pavydžių komentarų, bet ir kritikos, skelbia Eonline.

Dainininkas pradeda bučiuoti moterį į skruostą, kol ši nufotografuoja asmenukę, tačiau bučinys tampa aistringesnis, nes ji greitai pasuka galvą, norėdama pratęsti bučinį dainininkui į lūpas. Ji ir toliau bando filmuoti susitikimą, o E. Iglesias netrukus ją švelniai atstumia ir išeina.

„Penktadienio vakaras #LasVegas. Iki pasimatymo šįvakar!“, – prie vaizdo įrašo rašė garsenybė. Gerbėjos tapatybė nebuvo nustatyta ir neaišku, ar dainininkas kada nors buvo su ja susitikęs prieš tai.

Vienas gerbėjas pakomentavo: „Jai taip pasisekė“. Kitas parašė: „Mano svajonė“.

Tačiau kai kurie gerbėjai toli gražu nebuvo sužavėti. „Man nepatinka, kai kitos merginos tave bučiuoja! Tavo bučiniai turėtų būti skirti tik Annai“, – ispaniškai rašė vienas vartotojas, turėdamas galvoje Iglesiaso žmoną Anną Kurnikovą, su kuria jis turi dvynius Nikolajų ir Liusi bei dukrą Mariją.

„Jis vedęs, panele“, – teigė kitas gerbėjas, o dar kitas vartotojas pakomentavo: „Kaip po velnių Anna tai ištveria?“.

Kitas vartotojas atkreipė dėmesį į dvigubus standartus. „Jei vyras tai padarytų su moterimi?!“, – komentavo jis. „Negerai“.
2022 09 19 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt