trečiadienis, liepos 6 d.
Dainininkas E. Sheeranas pasirodys karalienės Elžbietos II valdymo jubiliejaus šventėje
Alfa.lt
Scanpix
Edas Sheeranas, karalienė Elžbieta II

Edas Sheeranas pasirodys ypatingoje šventėje, pagerbdamas karalienę Elžbietą II, Britanijai susirenkant paminėti monarchės 70-ies metų jubiliejų soste, skelbia People.

Sekmadienį, birželio 5 d., prie Bekingemo rūmų britų dainininkas ir dainų kūrėjas pasirodys jubiliejiniame koncerte, kurio metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas kelioms nacionalinėms popmuzikos, kino, sporto ir meno vertybėms.

Organizatoriai renginį vadina „Liaudies konkursu“ ir nekantrauja dėl E. Sheerano pasirodymo detalių, pavyzdžiui, ar jis atliks nacionalinį himną, ar atliks kai kurias savo dainas.

„Pasakysiu taip – palauk ir pamatysi. Nenorime saugoti paslapčių, bet stengiamės sulaikyti staigmenas šiai dienai“, – antradienį spaudos konferencijoje Londone sakė šou režisierius Davidas Zolkweris.

Savo pareiškime E. Sheeranas sakė: „Nekantrauju pasirodyti „The Queen's Platinum Jubilee“ renginyje birželio mėnesį. Didžiuojuosi galėdamas dalyvauti šventėje ir tai bus puiki proga visus suburti“.

Renginys, kainuosiantis apie 18 mln. dolerių, buvo finansuojamas privačių piliečių ir įmonių aukomis. „Šis įvykis yra skirtas tautos sielai“, – sakė platininio jubiliejaus renginio vienas iš pirmininkų Nicholas Coleridge'as, kuris apskaičiavo, kad iki vieno milijardo žmonių galėtų žiūrėti tiesioginę transliaciją iš viso pasaulio.

Renginyje dalyvaus apie 10 tūkst. žmonių, įskaitant 2750 kariškių, daugiau nei 6 tūkst. savanorių, atlikėjų, pagrindinių darbuotojų ir 2500 plačiosios visuomenės atstovų. Organizatoriai sako, kad žmonės iš visos JK ir Sandraugos susirinks švęsti ir pagerbti Jos Didenybę – nuo ​​škotų dūdmaišininkų iki moksleivių Birmingeme, šokėjų Bristolyje, lėlininkų Vaito saloje ir karnavalinių klubų Somersete.

2022 04 27 18:20
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt