penktadienis, rugsėjo 25 d.
Dainininkas E. Sheeranas slapta vedė mylimąją Ch. Seaborn
tiesa.com
Instagram.com

Visame pasaulyje populiaraus atlikėjo Edo Sheerano širdis jau užimta. Kaip skelbia Metro.co.uk, jis dar gruodžio mėnesį slapta vedė mylimąją Cherry Seaborn.

Dainininko gerbėjai manė, kad E. Sheeranas amžiną meilę prisiekė dar vasarą. Rugpjūčio pabaigoje jis galimai prasitarė slapta susituokęs. Tačiau, pasirodo, Edas visus apgavo ir, pasak atlikėjui artimų šaltinių, iš tikrųjų aukso žiedus su Cherry sumainė gruodžio mėnesį slaptoje ceremonijoje jo namuose Sufolke.

„Edas vedė likus kelioms dienoms iki Kalėdų. Ceremonija buvo labai paprasta, šventėje dalyvavo geriausi Edo draugai, artimiausi šeimos nariai ir kunigas“, – sakė šaltinis.

Skelbiama, kad į vestuves buvo pakviesta viso labo 40 svečių, kurių tarpe nebuvo nei vieno žinomo atlikėjo draugo. Tiesa, E. Sheeranas tikisi vasarą surengti festivalį primenančią šventę, skirtą atšvęsti jo ir Cherry svarbiausiai dienai, į kurią, kaip skelbiama, jis pakvies ne vieną garsų pramogų pasaulio atstovą.

„Jis nenorėjo kelti jokio triukšmo, troško, kad ceremonija būtų surengta tik jam ir jo mylimajai“, – trumpai pačią šventę apibūdino šaltinis.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bl-76I0lWXL/?utm_source=ig_embed]

Kad slapta vedė, Edas prasitarė dar rugpjūtį. Interviu metu atlikėjas užsiminė, kad vestuvės jau įvyko ir pademonstravo ranką papuošusį sidabrinį žiedą.

„Niekada nieko nedarau viešai, ar ne?“ – paklaustas, kaip jam pavyko nuslėpti šventę, atsakė jis.

Ir pati Cherry ant rankos jau kurį laiką nešioja žiedus, taip neleisdama suprasti, kada ji iš tiesų ištekėjo.

Edas ir Cherry susipažino dar mokykloje, o susitikinėti pradėjo 2015-aisiais. Būti jo žmona atlikėjas Cherry paprašė po dviejų metų draugystės.

2019 02 28 08:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt