trečiadienis, liepos 6 d.
Dainininkas H. Stylesas paaiškino, kodėl gėdijosi savo asmeninio gyvenimo
Alfa.lt
Scanpix
Harry Stylesas

Harry Stylesas daugelio gerbėjų akyse yra sekso simbolis, tačiau jam ne visada patiko ta jo gyvenimo dalis, skelbia Eonline.

Naujame interviu 28 metų dainininkas atvirai papasakojo, kaip pastaruoju metu sprendžia su intymumu susijusias problemas.

„Ilgą laiką atrodė, kad vienintelis dalykas, kuris man priklauso, yra mano seksualinis gyvenimas, – sakė jis balandžio 26 d. paskelbtame interviu. – Man buvo labai gėda dėl to, gėda dėl idėjos, kad žmonės net žinojo, kad aš turiu lytinių santykių, jau nekalbant apie tai, su kuo.“

Buvęs „One Direction“ narys paaiškino, kad, būdamas berniukų grupės dalimi, jautė spaudimą sukurti tobulą širdžių ėdiko įvaizdį, kur buvo priimtina flirtuoti, bet tai daryti ne atvirai seksualiai.

„Tuo metu dar kilo įvairių kalbų apie mano seksualinį gyvenimą. Sužinoti, kuo galėčiau pasitikėti, buvo stresas, – prisiminė jis. – Bet vėliau aš pagalvojau, kodėl man gėda. Esu 26 metų vyras, vienišas. Taip, aš užsiimu seksu.“

Nuo tada, kai jis pradėjo dainuoti kaip solo atlikėjas, Hario asmeninis gyvenimas kėlė dar daugiau susidomėjimo, įskaitant spėliones apie jo seksualinę orientaciją. Haris sulaukė susidomėjimo ir dėl savo spalvingo mados pojūčio, įskaitant Vogue viršelio fotosesiją, kurioje pozavo su Gucci suknele. Dainininkas savo pasirodymų metu mojuoja Pride vėliavėlėmis, o jo dainose taip pat yra užuominų, pvz.; „vaikinai ir mergaitės yra čia, / aš žaidžiu su jais / ir aš jaučiuosi gerai“, – sakoma jo dainoje „Medicine“.

Harry niekada aiškiai nepaaiškino savo seksualinės tapatybės ir sako manantis, kad lūkesčiai paviešinti šią informaciją yra „pasenę“.

„Su draugais buvau labai atviras, bet tai yra mano asmeninė patirtis, – sakė jis. – Visa esmė, kur turėtume eiti, t. y. priimti visus ir būti atviresni, yra ta, kad tai nėra svarbu, o tai, kad nereikia visko ženklinti, nereikia aiškintis, kokias „etiketes“ atitinkame“, – teigė jis.

Harry pasakė 2017 m. portalui „The Sun“, kad jis „niekada nejautė poreikio“ pažymėti savo seksualumą, netrukus po to, kai dainininkė Miley Cyrus atskleidė savo panseksualumą.

„Kiekvienas turėtų būti toks, koks nori būti, – sakė jis. – Sunku pateisinti, kad kažkas turi atsakyti kam nors už tokius dalykus.“

Jis pridūrė: „Aš nemanau, kad tai yra kažkas, ką aš kada nors jaučiau, kad turėčiau paaiškinti apie save.“

2022 04 27 14:37
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt