penktadienis, rugsėjo 25 d.
Dainininkas R. Williamsas per žmonos 40-ąjį gimtadienį antrą kartą jai pasipiršo
tiesa.com
Instagram.com, AydaFieldWilliams

Žinomas britų atlikėjas Robbie Williamsas savaitgalį šventė žmonos 40-ąjį gimtadienį. Šventėje netrūko ne tik geros muzikos, vaišių ir linksmybių, bet ir staigmenų. Vieną tokią savo mylimajai Aydai Field surengė pats atlikėjas. Jis nusprendė antrą kartą paprašyti žmonos rankos.

Savo trijų vaikų motinai dainuodamas paties kurtą hitą „Angels“, Robbie sakė: „Mažyte, dar vienas dalykas. Ar tekėsi už manęs dar kartą?“ Ayda, žinoma, ištarė „taip“. Svečiams garsiai džiūgaujant, pora apsikabino.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxndiFOHP7w/?utm_source=ig_embed]

Ayda ir Robbie susipažino 2006-aisiais per bendrus draugus. Pokalbių laidoje atlikėjas kadaise užsiminė, kad prieš sutikdamas savo žmoną jis manė taip ir liksiantis viengungiu.

„Ji nuostabus žmogus ir aš esu be galo įsimylėjęs. Ji labai nori turėti vaikų, aš taip pat pratinuosi prie šios minties“, – prieš keletą metų kalbėjo dainininkas.

Popmuzikos žvaigždė pirmą kartą savo mylimajai pasipiršo 2009-ųjų spalį tiesioginiame radijo aidos eteryje.

Vėliau R. Williamsas prispažino, kad tai tebuvo pokštas ir pora dar tikrai nesiruošia vestuvėms. Pasak atlikėjo, tikrosios piršlybos įvyko vos po kelių mėnesių per Kalėdas. Praėjus aštuoniems mėnesiams po sužadėtuvių, Robbie ir Ayda susituokė Beverli Hilse.

2012-aisiais jiems gimė dukra Theodora, o po dvejų metų – sūnus Charlie. Pernai rugsėjį garsi šeima pranešė apie dar vieną šeimą pagausinusią narę – dukrą Coco. Ją pagimdė pakaitinė motina.

2019 05 20 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt