penktadienis, spalio 2 d.
Dainininkas R. Williamsas su priklausomybe kovoja spalvindamas knygutes
tiesa.com
Flickr.com

Visame pasaulyje garsus atlikėjas Robbie Williamsas, norėdamas įveikti priklausomybę nuo rūkymo, ėmėsi neįprasto hobio – spalvinimo. Savo gerbėjams tiesioginės transliacijos instagrame metu vyras atskleidė, kad spalvoti pieštukai, flomasteriai ir švarūs popieriaus lapai jam padeda sutelkti dėmesį ir negalvoti apie rūkymą.

„Tiesiog spalvinu. Tai gerai, nes mano mintys sutelktos į visai kitus dalykus, – sakė jis. – Menas man padeda. Tie, kurie kartu su manimi bando atsikratyti rūkymo, nepasiduokit. Žinau, kaip sunku.“

reklama

Atlikėjas, kuris, kaip manoma, per dieną surūkydavo iki 40 cigarečių, pridūrė, kad atsipalaiduoti ir susikaupti padedantis spalvinimas yra vienas būdų, neleidžiančių pasireikšti panikos priepuoliams.

„Visą šią savaitę jaučiausi labai gerai, tačiau per pastarąsias pusantros valandos tiesiog palūžau, prasidėjo panikos priepuoliai, jaučiuosi lyg nesavas. Turėjau išeiti iš namų, kad nusiraminčiau“, – sakė jis.

R. Williamsas pirmą kartą rūkyti metė 2012-aisiais, kai jo žmona Ayda Field pagimdė pirmąją dukrą Theodorą. Tačiau prie šio žalingo įpročio vyras grįžo 2016 m., rašo Metro.co.uk.

Besibaigiant 2018-iesiems, į koncertą susirinkusiems gerbėjams dainininkas pasižadėjo mesti rūkyti, bet pridūrė, kad bijo, jog dėl to padidės jo kūno svoris.

„Labai to bijau, tačiau vien žinia, kad būsiu gyvas ir matysiu savo augančius vaikus, yra viso to verta“, – sakė jis.

Alfa.lt primena, kad R. Williamsas su žmona augina tris atžalas: dukras Theodorą (6) ir Colettę (5 mėn.) bei sūnų Charltoną (4).

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 10 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt