šeštadienis, spalio 1 d.
Dainininkas Stano parduoda senovinį automobilį „Cadillac“: sudėjau daug meilės, energijos ir pinigų
Alfa.lt
Facebook
Stano parduoda automobilį „Cadillac“

Dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano pranešė parduodantis 1955-ųjų retro automobilį „Cadillac“. Garsus vyras teigė, kad į jį sudėjo daug energijos ir pinigų, o šiuo metu pardavimui turi svarią priežastį.

Apie savo sprendimą Stano paskelbė feisbuke.

„Šitą parduodam...

Kažkada tokiu važinėjo Elvis Presley su savo mama.

Visai neseniai šituo važiavo Mindaugas Stasiulis su Justinas Jankevicius filmuodami savo laidos anonsą. Neaišku kiek pastarieji du prisidėjo prie vertės pakėlimo, bet istorijos neištrinsi. Kaip ir šio modelio iš istorijos.

Vienas garsiausių ir išskirtiniaisių Cadillac modelių. 1955 m. fleetwood sixty special. Kolekcininkų itin vertinamas beveik šešių metro ilgio garsiausio amerikiečių dizainerio Harley Earl meno kūrinys.

Idealios būklės salonas. Pilna variklio, pakabos ir dar daugybės kitų dalykų restauracija. Istorinius numerius turinti mašina.

Kažkada nusiprkau iš gero žmogaus. Sudėjau daug meilės, energijos ir pinigų, bet dabar turiu atsisveikinti, nes pabaiginėjam namo statybas. Taip Pačiu geriausiu metu pabaigonėjam statybas!

Tad 1955 m. „Cadillac Fleetwood Sixty Special“ ieško šeimininko turinčio 26 tūkst. eurų“, – soc. tinkle rašė S. Stavickis-Stano.

2022 09 05 13:30
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt